ایستگاه خبر

رمزارز دوج در جستجوهای گوگل از بیت کوین پیشی گرفت!

این چند هفته‌ی اخیر در بازار رمزارز جالب توجه بوده است. تا حدودی شگفت آور است ولی، رمزارز دوج (DOGE) اخیراً بیش از بیت کوین در ایالات متحده مورد توجه سرمایه‌گذاران خرد قرار گرفته که منجر به مجموعه‌ای از رویدادهای مختلف شده است، مثلاً  ایلان ماسک مرتباً در مورد آن توئیت می‌کند و در وال استریت هیجاناتی حول این رمزارز شکل گرفته است.

جستجوهای گوگل درباره‌ی دوج در ایالات متحده از بیت کوین پیشی گرفت!
باور کنید یا نکنید Dogecoin در حال حاضر دوازدهمین رمزارز جهان با توجه به سرمایه بازار است. و با ارزش ۸.۲ میلیارد دلار از کل بازار، از محصولاتی مانند Aave ،Uniswap’s UNI و استیبل کوین USDC پیشی گرفته است.

با این اوصاف، همچنین لازم به ذکر است که این رمزارز در حال حاضر در ایالات متحده محبوب‌تر از بیت کوین است زیرا جستجوهای “dogecoin” در گوگل “بیت کوین” را کنار زده و در صدر قرار گرفته است.

نمودار - کوین ایران
این یک نمودار ۱۲ ماهه برای جست‌جوهای کاربران در ایالات متحده است.

بدون شک ، قسمت عمده آن از این واقعیت ناشی می‌شود که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس طی چند هفته گذشته تقریباً هر روز درمورد DOGE توئیت کرده است. ماسک تقریباً ۴۶ میلیون دنبال کننده در توییتر دارد و مسلماً نظرات او تأثیرگذار خواهد بود.

فقط در هفته گذشته، رمزارز دوج (DOGE) حدود ۱۱۰ درصد رشد کرده است. طی ۱۴ روز گذشته، این رمزارز ۶۰۰٪ سود به دست آورده است. این پس از آن است که از بالاترین قیمت خود در ۲۹ ژانویه پایین آمده بود. همانطور که CryptoPotato در آن زمان گزارش داد، در پی ذکر افراد وابسته به گروه محبوب Wall Street Bets، قیمت آن در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۱۰۰۰ درصد افزایش یافته بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43638
دکمه بازگشت به بالا