ایستگاه خبر

دوج کوین به دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین آمریکا اضافه شد!

دوج کوین (Dogecoin) اکنون در دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین آمریکا در دسترس است. اپراتور محبوب BTM دوج کوین را به عنوان جدیدترین دستگاه اضافه‌شده به دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین (BTM) معرفی کرد.
اپراتور برتر BTM اظهار داشت که دوج کوین را پس از تشخیص محبوبیت رو به رشد آن اضافه کرده است. علاوه بر این، دوج کوین به ارزهای دیجیتال شناخته‌شده مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین می‌پیوندد.

در اکتبر ۲۰۲۱، بیت کوین آمریکا دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم را اضافه کرد. این شرکت همچنین گزینه‌های بیت کوین و لایت کوین را به صورت آنلاین و در مکان‌های BTM خود ارائه می‌دهد.

این خبر برای پذیرش دوج کوین خوب به نظر می‌رسد زیرا این شرکت دارای بیش از ۱۸۰۰ BTM در ۳۱ ایالت آمریکا است. کیوسک جهانی آن امکان خرید ارزهای دیجیتال با پول نقد را پس از برداشت آن از کارت اعتباری یا فروش ارزهای دیجیتال به صورت نقدی فراهم می‌کند.

رشد دوج کوین

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت دوج کوین، بزرگترین میم کوین، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۲ درصد افزایش یافته است. همانطور که در صرافی بایننس مشاهده شد، این ارز دیجیتال به بالاترین سطح روزانه ۰.۱۳۸۴ دلار رسیده  و در سه روز گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته است.

با توجه به افزایش قیمت، دوج کوین به دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است و از استیل کوین بایننس USD (BUSD) پیشی گرفته است.

بیلی مارکوس، خالق دوج کوین، یا «شیبتوشی ناکاموتو»، با ابراز شادمانی از افزایش قیمت اخیر اظهار داشت که دوج کوین به دلایل بخصوصی افزایش یافته است اما به آن اشاره نکرد.

در ۲۴ ساعت گذشته، مجموعه‌ای از اخبار مثبت و همچنین عوامل فنی ممکن است به افزایش قیمت این سکه کمک کرده باشد. U.Today قبلاً گزارش داده بود که Dogecoin یک مقاومت فنی را شکسته است که ممکن است باعث افزایش قیمت شود.

در ۲۳ مارس، وویجر، یک نرم‌افزار تجارت ارز دیجیتال بدون کمیسیون، حمایت از دوج کوین را راه‌اندازی کرد که به مصرف‌کنندگان امکان داد و ستد و دریافت DOGE را می‌دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: دوج کوین چیست؟ (DogeCoin)

 

Source

https://coiniran.com/?p=50365
دکمه بازگشت به بالا