ایستگاه خبر

پشتیبانی دوج کوین از قابلیت سازگاری NFT

بیلی مارکوس، بنیانگذار دوج کوین فکر می‌کند که ارز محبوبش می‌تواند از سازگاری بیشتر با اکوسیستم اتریوم سود ببرد.

بنیانگذار داج‌کوین، که با نام مستعار Shibetoshi Nakamoto در توییتر فعالیت می‌کند، امروز در توییتی دو پیشنهاد برای این پروژه ارائه کرد. او نوشت:

دو چیزی که من معتقدم به Dogecoin کمک می‌کند:

۱) تکمیل پل DOGE-ETH

۲) ایجاد فضایی برای ایجاد NFT (به عنوان مثال Opensea) که اجازه می‌دهد تا توکن DOGE-ETH برای خرید استفاده شود.

مارکوس افزوده است که استفاده از DOGE به عنوان ارز برای NFT ها کاربرد آن را بسیار افزایش می‌دهد. در حال حاضر، اکثر قریب به اتفاق NFT ها با استفاده از دارایی اصلی اتریوم،ETH  خریداری می‌شوند. تکمیل پل DOGE-ETH امکان سازگاری و قابلیت همکاری بیشتر با اکوسیستم اتریوم را فراهم می‌آورد، چیزی که بسیاری دیگر از بلاک چین های لایه ۱ مانند Avalanche و Fantom  نیز روی آن تمرکز کرده‌اند.

NFT ها امسال محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. در هفته‌های اخیر، بازار NFT با افزایش رونق آواتارهای حیوانات نمادین، هنرهای مولد، عکاسی و موارد دیگر که علاقمندان به ارزهای دیجیتال آن را تابستان NFT نامیده اند، با گمانه‌زنی‌های وحشتناکی روبه‌رو بوده است.

در حالی که ETH دارایی انتخابی برای NFT هایی است که در اتریوم ایجاد می‌شوند، سایر ارزهای لایه ۱ مانند SOL و FTM با رشد اکوسیستم‌های NFT آنها به عنوان گزینه‌های پرداخت مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

Dogecoin  یکی دیگر از بلاک چین‌های لایه ۱ است و محبوبیت DOGE به عنوان گزینه پرداخت می‌تواند آن را به عنوان یک دارایی مناسب برای خریدهای NFT تبدیل کند.

آخرین به روزرسانی برای این رمزارز نه روز پس از آن صورت گرفت که آدام آرون، مدیرعامل AMC از کاربران توییتر خود پرسید که آیا شرکت او باید علاوه بر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش، DOGE  را نیز به عنوان پرداخت بپذیرد یا خیر. پاسخ‌دهندگان با اکثریت موافق این داستان بودند.

رمزارز Dogecoin  به خاطر جامعه پرشور خود مشهور است. این دارایی علی‌رغم سقوط قیمتی اخیر، هنوز طرفداران زیادی دارد. در حال حاضر قیمت این رمزارز در حدود ۷۱ درصد از بالاترین سطح قیمت ثبت شده خود در ماه مه قرار دارد.

در حالی که مارکوس دیگر با Dogecoin درگیر نیست، او اغلب پیشنهادات و امیدهای خود را برای آینده این پروژه به اشتراک می‌گذارد. در همین حال، دیگر بنیانگذاران Dogecoin، جکسون پالمر، از کل فضای رمزارزها فاصله گرفته است و اخیراً این فناوری را به عنوان فضایی «ذاتاً راست گرایانه و منطبق با منطق سرمایه» که توسط «کارتل قدرتمند ثروتمندان» کنترل می‌شود، دانسته است.

پیشنهاد مطالعه:  دوج کوین (DogeCoin)، رمز ارزی که از یک شوخی شروع شد!

Source

https://coiniran.com/?p=47726
دکمه بازگشت به بالا