ایستگاه خبر

دستگاه قضایی هلند، DNB ، پیشرو در حمایت از تکنولوژی‌ روز دنیا

DNB رسماً شکایات Bitonic را موجه دانست و شرط تأیید کیف پول را لغو کرد. شب گذشته تصمیمی از DNB در مورد اعتراض صورت گرفته توسط Bitonic در رابطه با شرط تأیید کیف پول دریافت کردیم. این تنظیم‌کننده رسماً دیدگاه Bitonic مبنی بر غیرقانونی بودن شرط ارائه‌شده را تأیید و اعلام کرد این شرط نباید هنگام ثبت نام مدنظر قرار می‌گرفت:

«پس از بررسی‌های مجدد، DNB به این نتیجه رسید که تفسیر بند دوم از ماده دوم، RtSw، که توسط DNB ارائه شده است، صلاحیت کافی را که یک مؤسسه برای اجرای این استاندارد به روش ریسک محور انجام می‌دهد، ندارد. بنابراین به نادرست این شرط را به‌عنوان الزامی برای ثبت Bitonic در نظر گرفته بوده است.»

به عبارت دیگر، DNB اعتراف کرد که در این خصوص حق با Bitonic بوده است. نتیجه‌ی دادگاه است که این تنظیم‌کننده‌ی هلندی باید روند تصمیم‌گیری خود را در اینباره بهبود ببخشد. در واقع DNB تصمیم گرفت این شرط را که در مقررات ثبت‌نام لحاظ شده است، لغو کند.

«DNB اعتراض را موجه اعلام کرده و از تصمیم مقدماتی خود در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۰ صرف‌نظر کرده است.»

به این معنی اقدامات تأیید کیف پول در اسرع وقت حذف خواهد شد. به عنوان مثال، دیگر برای همه معاملات یک نسخه از عکس کیف پول افراد درخواست نمی‌شود.

Bitonic ابراز خوشحالی کرده که با تسهیل فرایندها مشتریان را از روندهای ورا-قانونی و سخت جدا کرده است. با بررسی بیشتر این تصمیم رسمی، مراحل تجزیه و تحلیل و پیگیری بیشتر نیز دنبال خواهد شد. در حال حاضر این نتیجه یک گام مثبت برای هلند و همچنین جامعه بین‌المللی است. اکنون مشخص شده است که ناظران رمز ارز ممکن است دسترسی شرکت‌های کریپتو را به دلیل ضوابط و رویه ای با مبنای حقوقی نامعقول، محدود کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=45732
دکمه بازگشت به بالا