ایستگاه خبر

XDC اولین ارز دیجیتال شبکه بلاک چین عمومی Corda

XDC اولین ارز دیجیتال شبکه بلاکچین عمومی Corda امروز توسط Cordite Society Ltd، جامعه تعاونی ثبت شده در انگلیس، راه اندازی شده است و اولین ساختار قانونی برای امور مالی غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد.

Corda شبکه اینترنتی در دسترس عموم است که توسط شرکت‌کنندگان در شبکه کار می‌کند. و XDC، یک رمز ارز است که در شبکه عمومی Corda راه‌اندزی شده است.

این توکن کاربران را قادر می‌سازد تا کالاهای درون شبکه عمومی Corda مانند اوراق بهادار و سایر موارد را خریداری کنند و بفروشند. هر گره نماینده یک شخص حقوقی است که با یک گواهی هویتی‌ معتبر شناسایی شده است. این موضوع اطمینان می‌دهد که XDC از استانداردهای FATF در دارایی‌های دیجیتال برای کاهش خطرات AML / CTF برخوردار است، چالشی که پروژه‌های DeFi مبتنی بر Ethereum همچنان قادر به رفع آن نیستند.

بن وایت، مدیر انجمن Cordite و توسعه دهنده اصلی XDC گفت: «راه اندازی XDC نشان می‌دهد که شبکه عمومی Corda برای مؤسسات مالی و مؤسساتی که می‌خواهند وارد فضای DeFi شوند، مناسب است، و چالش‌های فنی و نظارتی دیگر فناوری‌ها را حل می‌کند.»

XDC ثابت می‌کند که ساختار قانونی لازم برای تمرکز غیرمستقیم (DeFi) برای موسسات مالی در دسترس است و می‌توانند حول یک هدف مشترک مانند ارز یا صرافی توزیع شده‌یی مثل پلتفرم uniswap جمع شوند. با استفاده از شبکه عمومی Corda در این ساختار قانونی غیرمتمرکز، پروژه‌ها نه تنها می‌توانند با استانداردهای AML / CTF مطابقت داشته باشند بلکه اطمینان حاصل می‌کنند که معاملات بین طرفین به صورت خصوصی حفظ می‌شود.

موسسات مالی اکنون می‌توانند با استفاده از این رمزارز پلتفرم‌های DeFi مانند مبادلات غیرمتمرکز یا تأمین نقدینگی خودکار، مشابه Uniswap، ایجاد کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=41576
دکمه بازگشت به بالا