ایستگاه خبر

طرح احتمالی Bakkt برای ارائه‌ی خدمات مبادلاتی اتریوم!

هولدینگ Bakkt به‌زودی علاوه‌بر بیت‌کوین از اتریوم نیز پشتیبانی خواهد کرد. این پلتفرم که در حوزه‌ی مدیریت دارایی‌های دیجیتالی فعالیت می‌کند، به‌تازگی در بورس نیویورک با نام اختصاری BKKT نیز لیست شده است. Bakkt درواقع زیرشاخه‌ی صرافی Intercontinental Exchange (ICE) است که در آگوست سال ۲۰۱۸ فعالیت‌اش را آغاز نمود. این هولدینگ در بیانیه‌ای گفت که توانایی خرید، فروش و نگهداری اتریوم به‌زودی برای مشتریان و شرکای‌ تجاری‌اش فراهم خواهد شد.

این تصمیم درپی همکاری اخیر Bakkt با گوگل برای عرضه‌ی دارایی‌های دیجیتال به میلیون‌ها کاربر رخ می‌دهد. این هولدینگ همچنین در اواسط ماه اکتبر موفق شد تا ادغام موفقی با شرکت VPC Impact Acquisition Holdings داشته باشد. ارزش هر سهم این هولدینگ روز گذشته معادل ۳۲.۶۱ دلار و ارزش بازار آن حدودا ۸۳۸.۸۲ میلیون دلار بوده است. طرح جدید Bakkt ویژگی مهم دیگری نیز دراختیار مشتریان نهادی قرار می‌دهد و می‌توانند از Bakkt Warehouse برای امانت گرفتن اتریوم استفاده کنند.

Gavin Michael، مدیرعامل Bakkt، در بیانیه‌ای گفت:

«کاربران ما درحال حاضر از خدمات معاملاتی ارائه‌شده برای بیت‌کوین بهره می‌برند، لذا بااطمینان می‌گوییم که پشتیبانی از اتریوم به توسعه‌ی شبکه، شرکا و دارایی‌های ما منجر خواهد شد.»

همان‌طور که می‌دانیم اتریوم بازار گاوی خوبی را تجربه کرده و قیمت هرواحد از آن در سه روز پیش به اوج تاریخی جدید ۴۶۷۴ دلاری رسید. درحال حاضر اتریوم با ارزش بازار ۵۳۰ میلیارد دلاری خود دومین رمز ارز برتر جهان است و ۱۸.۷ درصد از حجم کل اقتصاد فضای رمزنگاری را به‌خود اختصاص داده است. روند صعودی اتریوم در بازه‌های یک ساله و یک ماهه به‌ترتیب ۹۷۶ و ۲۴ درصد بوده است. Bakkt هنوز تاریخ دقیقی برای شروع دسترسی به اتریوم بر پلتفرم خود ارائه نکرده است.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با اتریوم و تبدیل‌ شدن به یک توسعه‌دهنده‌ی اتریوم

Source

https://coiniran.com/?p=48199
دکمه بازگشت به بالا