آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

دارایی‌های دیجیتال برای ششمین هفته متوالی شاهد خروج سرمایه بودند

محصولات سرمایه‌گذاری برای ششمین هفته متوالی جریان خروجی را ثبت کردند.

طبق گزارش CoinShares، بازار دارایی‌های دیجیتال هفته گذشته شاهد خروج 9 میلیون دلاری بود. فروش این هفته با 820 میلیون دلار کمترین میزان را داشت. این رقم به طور قابل توجهی کمتر از میانگین 1.3 میلیارد دلار ثبت‌شده است.

جریان سرمایه در اروپا به 16 میلیون دلار رسید، جایی که سرمایه‌گذاران مسائل اخیر نظارتی را یک فرصت می‌دانند. در همان زمان، سرمایه‌گذاران آمریکایی به دلیل ناآرامی‌ها در بازارهای کریپتو، 14 میلیون دلار برداشت کردند.

Digital asset investments see outflows for sixth successive week - 1

 

در گزارش CoinShares آمده است:

تفاوت‌ در احساسات از دیدگاه منطقه‌ای در این هفته مشهود بود. جریان ورودی به اروپا در مجموع 16 میلیون دلار بود. در حالی که سرمایه‌گذاران آمریکایی 14 میلیون دلار خارج کردند.

محصولات مبتنی بر بیت کوین برای سومین هفته متوالی جریان خروجی را تجربه کردند. هفته گذشته 6 میلیون دلار خروج از کشور وجود داشت. ورود 15 میلیون دلاری به بیت‌کوین (BTC) برای تحلیلگران شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، زیرا در 22 هفته گذشته خروجی‌هایی بالغ بر 78 درصد از دارایی‌های تحت مدیریت (AuM) وجود داشته است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران به لیکویید کردن موقعیت‌های فروش ادامه می‌دهند.

اتریوم (ETH) برای ششمین هفته متوالی جریان خروجی 2.2 میلیون دلاری را ثبت کرد. محصولات سرمایه‌گذاری با سایر آلت‌کوین‌ها نیز در سال جاری چندان موفق نبوده‌اند، و جریان خروجی سرمایه‌گذاری در حال حاضر 32 میلیون دلار در سال است.

تحلیلگران بر این باورند که سرمایه‌گذاران در بازار آلت‌کوین با تداوم جریان ورودی به XRP و سولانا (SOL) به ترتیب 0.66 و 0.31 میلیون دلار بازار را بهتر فهمیده‌اند.

 

پیشنهاد مطالعه: بازار خرسی ارز دیجیتال چیست؟ و چگونه در موقعیت بازار خرسی سرمایه‌گذاری کنیم؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا