ایستگاه خبر

برنامه پاداش استخراج نقدینگی صرافی غیرمتمرکز Uniswap به پایان می‌رسد

برنامه پاداش استخراج نقدینگی برای صرافی غیرمتمرکز Uniswap به پایان رسیده است. Uniswap در ابتدا در ماه سپتامبر، هنگامی که توکن UNI آن راه‌اندازی شد، گفته بود که برنامه نقدینگی آن تا ۱۷ نوامبر در ساعت ۱۲ صبح UTC ادامه دارد.

|| بیشتر بخوانید: صرافی یونی سوآپ و معرفی توکن UNI ||

در یک پست وبلاگی در آن زمان توضیح داده شده بود: «پس از ۳۰ روز، حاکمیت Uniswap تمام UNI را که به خزانه Uniswap واگذار می‌شود، کنترل خواهد کرد. در این مرحله، حاکمیت می‌تواند UNI را به کمک‌های بلاعوض، مشارکت‌های استراتژیک، ابتکارات حکمرانی، استخرهای اضافی برای استخراج نقدینگی و سایر برنامه‌ها اختصاص دهد.»

همانطور که در آن زمان توضیح داده شد، در ابتدا چهار استخر فعالیت می‌کرد: ETH / USDT ، ETH / USDC ، ETH / DAI و ETH / WBTC. حدود ۲۰ میلیون UNI به استخرها اختصاص یافت که هر کدام ۵ میلیون توکن در اختیار داشتند.

تقریباً ۲ میلیارد دلار دارایی دیجیتال برای چهار استخر وجود دارد. سوالی که باز باقی می‌ماند این است که آیا با اتمام برنامه نقدینگی  برخی از وجوه هم از Uniswap خارج می‌شوند؟ طبق گزارش DeFi Pulse، ارزش کل قفل شده در صرافی غیرمتمرکز Uniswap از نظر USD بیش از ۳٪ کاهش یافته است.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=42080
دکمه بازگشت به بالا