مقالات سرمایه‌گذاری و تریدمقالات عمومی

چطور رمز ارز منحصر به فرد و متناسب با کسب و کار خود را بسازیم

آیا می توان رمز ارز خاص خود را ساخت؟ چگونه چنین چیزی امکان دارد؟ چه مقدار دانش فنی در این زمینه لازم است؟ از چه پلتفرمی باید استفاده کرد؟

با توجه به اینکه از رمز ارز ها به عنوان آینده پول تعبیر می شود، افراد زیادی مایل هستند که کسب و کار خود را توکنی کرده و رمز ارز مخصوص خود را داشته باشند. این مقاله به یک بررسی مقدماتی در زمینه ساخت رمز ارز می پردازد. در ابتدای مقاله بیان می شود که برای ورود به این عرصه تا حدودی دانش زیر بنایی لازم است زیرا که حوزه ای بسیار پر ریسک می باشد.

در ادامه به تفاوت بین سکه و توکن پرداخته شده و ابراز می گردد که سکه، بلاک چین خاص خود را دارد ولی توکن، بلاک چین مستقلی ندارد. سپس توضیح مختصری در مورد ایجاد سکه با درست کردن یک بلاک چین مستقل و یا با ایجاد فورک (انشعاب) از یک بلاک چین موجود توضیح داده می شود.

ساخت رمز ارز، آیا ممکن است؟ دانش فنی لازم است؟
build-your-crypto

پلتفرم های تسهیل گر در زمینه ساخت رمز ارز

به دنبال آن از پلتفرم هایی مانند Cryptolife و WalletBuilders برای ایجاد سکه و توکن نام برده می شود و تاکید می شود که با توجه به کلاه برداری هایی که انجام شده است، فضای ICO ها تار گشته و افراد اعتماد خود را از دست داده اند. به همین دلیل جمع آوری سرمایه از طریق ICO در بازار امروز با موانع زیادی روبرو است.

در دنباله مقاله، هشت توصیه مهم در مورد ایجاد رمز ارز بیان می شود و در پایان هم یک مثال کاربردی با شرح جزئیات در مورد ساخت  رمز ارز دارای الگوریتم گواه اثبات سهم (proof of stake) با استفاده از پلتفرم NXT مطرح می شود. افراد علاقه مند برای مطالعه بیشتر و درک عمیق تر می توانند به منابع پایان مقاله مراجعه کنند.

ساخت رمز ارز، آیا ممکن است؟ دانش فنی لازم است؟
build-your-crypto

نظر شما در مورد ساخت رمز ارز اختصاصی خود چیست؟ آیا ایده جالبی برای متحول کردن کسب و کار هاست؟ آیا با وجود موانع موجود می توان در این عرصه موفق شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله عرضه شده است مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند.

https://coiniran.com/?p=23328
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سام سهرابی
سام سهرابی
5 سال قبل

من میخوام راه بندازم
ولی میترسم به دلیل دانش فنی کمی که دارم

دکمه بازگشت به بالا
1
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x