ایستگاه خبر

تأمین سرمایه آغازین ۸ میلیون دلاری استودیوی مالی غیرمتمرکز، Framework Labs

یک استودیو فناوری مالی به نام Framework Labs که از پروژه‌‌های فضای مالی غیرمتمرکز حمایت می‌کند، با اعلام انجام موفق یک مرحله تأمین بودجه، در نظر‌ها پدیدار شد.

بر طبق گزارشی از Coindesk، این سرمایه‌گذاری ۸ میلیون دلاری توسط Station 13 که همتای شرکت هلدینگ رسانه و فناوری ورزش JDS Sports است، انجام شده است. شرکت Framework Labs قرار است به حکم‌رانی پروتوکل‌‌های بلاکچین کمک کند، برای صرافی‌های غیرمتمرکز تأمین نقدینگی کند، استارت‌آپ‌ها را خود راه‌اندازی کند و برنامه‌های مصرف‌کننده بسازد. همه‌ی این قابلیت‌ها با اتصال به سیستم مالی غیرمتمرکز تعریف شده‌اند.

این شرکت که توسط بنیان‌گذاران صندوق سرمایه گذاری Framework Ventures راه اندازی شده است، ادعا می کند که اصلی‌ترین سهام‌دار در بستر دارایی مجازی Synthetix بوده و یک اپراتور گره اصلی است که داده‌ها را برای اوراکل‌های Chainlink ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین ادعا می‌کند که بزرگترین تأمین‌کننده نقدینگی برای صرافی غیرمتمرکز Uniswap است.

هم‌بنیان‌گذار این شرکت، ونس اسپنسر در یک گفتگوی خبری اشاره کرد:

“مالی غیرمتمرکز یک ورزش تفریحی و تماشایی نیست. مشارکت فعال، حکم‌رانی، ساخت محصولات مصرف‌کننده و استراتژی‌های معامله پیشرفته همگی جزیی از فرآیند پیچیده رساندن یک پروتوکل مالی غیرمتمرکز به موفقیت به حساب می‌آیند.”

این بودجه آغازین قرار است در راستای گسترش تیم‌های پژوهش‌‌، معامله و مهندسی شرکت صرف شود به علاوه‌ی این که برای صرافی‌‌های غیرمتمرکز غیر حضانتی، نقدینگی فراهم کند و به راه‌اندازی استارت‌آپ‌ها در فعالیت‌های دیگر کمک کند.

بیشتر بدانیم: سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز: ۵ نکته در مورد دیفای که باید بدانید

 

https://coiniran.com/?p=40949
دکمه بازگشت به بالا