ایستگاه خبر

کیف پول متاماسک مرز یک میلیون کاربر ماهانه را رد کرد!

متا ماسک Metamask کیف پول رمزارز محبوب و مبتنی بر مرورگر در ماه سپتامبر تحت تاثیر پروژه‌های دیفای با رشد تصاعدی تقاضا به نقطه عطف جدیدی رسید. این شرکت امروز طی یک خبر اعلام کرد، کیف پول متاماسک ماه گذشته با افزایش پروژه‌‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، DAOها و بازی‌های بلاکچین، به ۱ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافته است.

MetaMask افزونه‌ای برای دسترسی به برنامه‌های توزیع شده فعال Ethereum یا «dapp»ها با استفاده از مرورگرهای معروف مانند Google Chrome است. این افزونه می‌تواند کد اتریوم را در هر وب‌سایتی «بخواند»، و یک فضای یکپارچه و در دسترس را برای کاربران فراهم کند تا با dappها و محصولات بلاکچین مختلف ارتباط برقرار کنند.

این شرکت بیان کرده است که رشد قابل توجه در «پذیرش DAOها، بازی‌های مبتنی بر Web3 و جذب سریع مخاطبان توسط محصولات DeFi» باعث افزایش رشد و پذیرش کاربر شده، خصوصاً اینکه کاربران دریافته‌اند می‌توانند از یک dapp برای دسترسی به صدها مورد دیگر استفاده کنند.

کیف پول متاماسک - کوین ایران

رشد کاربران کیف پول متاماسک کاملا همگام با افزایش برنامه‌های DeFi در سال جاری است. در حقیقت، نمودار «ارزش کل قفل شده» (TVL) -شاخص تعداد رمزارزهای ذخیره شده روی یک دپ خاص- مشابه نمودار رشد کاربران متاماسک است. همانطور که تصویر زیر هم نشان می‌دهد:

کیف پول متاماسک - کوین ایران

«منحنی روند افزایش تعداد کاربران به موازات پذیرش DeFi، نشان می‌دهد که کاربران جدید به طور خاص برای شرکت در انقلاب مالی غیرمتمرکز متاماسک را انتخاب می‌کنند.»

در این خبر آمده است که ذخیره‌سازی رمزارزها یک ویژگی کم‌طرفدار در بازار فعلی است، «وقتی به این موضوع فکر می‌کنید، می‌بینید مردم واقعاً کیف پول نمی‌خواهند. آنها می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند، بفروشند، وام دهند و وام بگیرند.»

«آنها می‌خواهند برای انجام این کار از سایت‌هایی مانند Uniswap ،Yearn ،Curve ،Maker و Aave استفاده کنند. به زبان ساده متاماسک رابط یکپارچه است.»

بیشتر بخوانید: برنامه موبایل متاماسک، هم اکنون در دو بستر اندروید و iOS قابل دستیابی است

در ضمن متاماسک اضافه کرد اپلیکیشن موبایل تازه راه‌اندازی شده‌اش، به نام MetaMask Mobile، کاربران جدیدی را به اکوسیستم وارد کرده است. ایالات‌متحده، هند، نیجریه و فیلیپین چهار کشور اول از نظر تعداد کاربران اپلیکیشن موبایلی هستند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41411
دکمه بازگشت به بالا