ایستگاه خبر

ایجاد ۳.۴۵ میلیون دلار سکه پویا (DYCO) توسط پروتکل Orion

گرچه پیش از این عرضه اولیه سکه (ICO) و ارز اولیه (IEO) کافی نبود، دنیای کریپتو اکنون اصطلاحاً «ارائه سکه پویا» یا “DYCO” را دارد. پروژه متمرکز مالی (DeFi) پروتکل اوریون (Orion ) 3.45 میلیون دلار در DYCO جمع‌آوری کرده است، روشی‌ست که سرمایه‌گذاران می‌توانند از این طریق، در صورت عدم موفقیت پروژه مطالبه بازپرداخت کنند.

پروتکل Orion، بازپرداخت حداکثر ۸۰ درصدی را برای سرمایه‌گذارانی که توکن‌های ORN بومی دارند، تضمین می‌کند. تیموته هورول، مدیر بازاریابی پروتکل Orion، به بلاک گفت: «روند بازپرداخت از ۹ ماه تا ۱۶ ماه آغاز می‌شود و در طول این روند پشتوانه‌ دلاری وجود دارد.»

پروتکل Orion که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، یک گردآورنده نقدینگی DeFi است که راه‌حلی معاملاتی با نام Orion Terminal (در حال حاضر در نسخه بتا) ارائه می‌دهد و نقدینگی بازار کریپتو را روی یک پلتفرم غیرمتمرکز در شبکه بلاکچین Elrond جمع می‌کند.

هورول گفت، برخی از محصولات دیگر شامل اعطای وام، پیش‌بینی قیمت و صرافی غیرمتمرکز در دست اجراست. پروتکل Orion توسط الکسی کوولوکوف، معمار ارشد سابق و خالق پروتکل غیرمتمرکز Waves هدایت می‌شود.

تاکنون این پروژه با بودجه اولیه خود در حدود ۳۰۰۰۰۰ دلار در حال اجرا بود. این شرکت گفت که DYCO سیصد درصد بیش از انتظارشان مورد استقبال قرار گرفته است. اوریون در اصل خود را  یک کارگزاری غیرمتمرکز می‌داند. توکن ORN در بیتمکس  ۲.۴۳ دلار قیمت‌گذاری شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40217
دکمه بازگشت به بالا