ایستگاه خبر

پلتفرم مالی غیرمتمرکز تحت حمایت تیم دراپر توانست ۶.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کند

یکی از پروژه‌هایی که از پشتیبانی تیم دراپر، سرمایه‌گذار سرشناس حوزه‌ی رمزارزها و چند صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه برتر سیلیکون ولی برخوردار است، به‌تازگی توانسته با فروش توکن، بیش از ۶ میلیون دلار سرمایه‌ جذب کند.

این توکن در واقع توکن حکمرانی اکوسیستم مالی غیرمتمرکز DeFi Money Market یا به اختصار DMM است. این پلتفرم یک بستر سوددهی مبتنی بر اتریوم است که مدعی است می‌تواند روی اتریوم و رمزارزهای باثبات DAI و USDC بهره‌ی ثابتی برابر با ۶.۲۵ درصد به کاربران خود پرداخت کند. در واقع، کاربران این پلتفرم می‌توانند با قرض دادن این سکه‌ها از یک نرخ بهره‌ی ثابت بهره‌مند شوند.

فروش عمومی توکن‌های این پروژه در قالب یک IDO و در دو صرافی غیرمتمرکز انجام شده است. گفتنی است صرافی‌های غیرمتمرکز، صرافی‌هایی هستند که برخلاف صرافی‌های متمرکزی مانند بایننس، هیچ‌گونه نقش متولیانه در نگه‌داری از دارایی‌های کاربران ندارند.

توکن فروخته شده، نوعی توکن حکمرانی است که از آن می‌توان برای رای‌دهی در مورد آینده‌ی این پروژه استفاده کرد. در واقع، کسانی که این توکن را در اختیار دارند، می‌توانند در مورد افزوده شدن توکن‌های جدید یا دارایی‌های مورداستفاده برای پشتیبانی از توکن‌ها رای بدهند.

Source

https://coiniran.com/?p=39750
دکمه بازگشت به بالا