ایستگاه خبر

حوزه مدیریت مالی غیرمتمرکز از ظرفیت‌های ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری برخوردار است

مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی دیجیتال هایپرچین کپیتال می‌گوید حوزه مدیریت مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای (DeFi) فرصت‌های رشد بالقوه‌‌ای فراوانی را در اختیار می‌گذارد.

استلیان بالتا که سکان مدیریت هایپرچین را در دست دارد بر این باور است که دیفای، فرصتی بزرگ برای رشد دارد و آن فرصت چیزی نیست جز آنکه روز به روز بر شمار شرکت‌هایی که به رمزارزها و بلاک چین، ابراز علاقه می‌کنند، افزوده می‌شود. وی می‌گوید:

من معتقدم فضای دیفای، فرصتی عظیم برای رشد دارد و یکی از پیشروهای بازار در این حوزه، کایبر نتورک (Kyber Network) است که توانسته به حجم معاملاتی بالغ بر یک میلیارد دلار دست پیدا کند و ارزش بازار پروژه‌های آن نیز از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کرده است که به نظر من هنوز جای رشد دارد.

همچنین من فکر می‌کنم که بهترین پلتفرم‌ها برای خلق و توسعه‌ی راهکارهای  بلاک چینی، پلتفرم‌هایی هستند که از فناوری‌‌هایی نظیر EOSIO استفاده می‌کند؛ درست مانند Wax.io. به تازگی هم Wax اقدام به اضافه کردن کالاهای مجازی Topps کرده است. گفتنی است Topps، پرآوازه‌ترین تولیدکننده‌ی کارت‌های تجاری در جهان برای برندهایی همچون MLB، Star Wars، WWE و Garbage Pail Kids است. ما عمیقا به ظرفیت‌های نهفته در اکوسیستم دیفای باور داریم و سرمایه‌گذاری‌هایی که در این حوزه انجام داده‌ایم، می‌تواند به‌راحتی داعیه ما را اثبات کند.

Source

https://coiniran.com/?p=39911
دکمه بازگشت به بالا