ایستگاه خبر

خطرات دیفای : ۱۳۰ میلیون دلار در پروتکل YFValue در معرض قفل شدن توسط یک کاربر است

در تاریخ 16 اوت اعلام شده است ، پروتکل YFValue در نظر دارد مقدار واقعی عملکرد مالی همه کاربران را صرفنظر از اندازه سرمایه‌گذاری در دسترس آنها قرار دهد. با این وجود اندکی بیش از یک هفته بعد معلوم شد که مقدار زیادی رمزارز به ارزش بیش از 170 میلیون دلار در این پروتکل در معرض خطر قفل شدن توسط صاحب یک قرارداد منفرد است.

130 میلیون YFV در معرض خطر قفل شدن
به گفته DeFi Pulse، پول‌هایی همچنان برای سرمایه‌گذاری های غیرمتمرکز (DeFi) واریز می‌شوند و ارزش کل قفل‌شده در پروتکل‌ها به 7 میلیارد دلار نزدیک می‌شود. پروتکل‌های جدید روز به روز ارائه می‌شوند، و سرمایه‌گذاران در حال رقابت هستند تا اولین نفری باشند که از نرخ بازده بسیار بالا بهره‌مند می‌شوند.

||بیشتر بخوانید: دیفای چیست و چه کاربردهایی دارد؟||

یکی از این پروژه‌ها YFValue است که در تاریخ 16 آگوست راه‌اندازی شد. در کمتر از ده روز، ارزشی به مبلغ بیش از 120 میلیون دلار در این پروتکل وجود داشت. با این حال، اکنون به نظر می‌رسد که  این وجوه در معرض خطر قفل شدن توسط فردی‌ است که قراردادی منفرد در این پروتکل دارد.

در جست‌وجوی راه حل
در یک پست تفصیلی توسط تیم YFValue، این موضوع تأیید شد و مورد بررسی قرار گرفت. در طی 24 ساعت گذشته، اعضای مختلف این جامعه به طور صحیح کلیدهای جعلی مربوط به vUSD و VETH را شناسایی کرده‌اند که می‌تواند پس از اتمام دوره فعلی قفل وجوه را فعال کند. مالکیت کلیدهای موردنظر در اختیار تیم خواهد بود تا زمانی که آنها موفق شوند وجوه از دست رفته را بازیابی کنند.

 

Source

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا