ایستگاه خبر

پیوند صنعت دیفای و توکن‌های غیرقابل تعویض در فصل جدید بازی Axie Infinity

شرکت‌های Aave و Axie Infinity، دو پیشگام در صنعت دیفای و توکن‌های غیر قابل تعویض در حال همکاری برای ارتقای یکدیگر و اعطای پاداش به کاربران هستند. این دو شرکت حالا به یک پیوند در دو صنعت مالی و بازی تبدیل شده‌اند.

به گزارش Decrypt، امروز شرکت وام‌دهی بلاکچین Aave همکاری خود را با شرکت Axie Infinity اعلام کرد. این شرکت یک جهان حیوانات خانگی دیجیتال الهام گرفته از کارتون Pokemon است البته با امکان مبارزه.

شرکت Aave حامی مالی فصل ۱۳ از Axie Community Alpha خواهد بود و توکن های پروتکل AAVE جمعا با ارزش بیش از ۴۰۰۰ دلار به عنوان پاداش برای برندگان مبارزه در بازی در نظر گرفته شده‌اند.

برنامه فصل‌های Community Alpha همزمان با به روزرسانی‌های بازی است که هنوز در حال توسعه است. دارندگان توکن AAVE همچنین می‌توانند از توکن Aave غیرقابل تعویض که مخصوص یک شخصیت منحصر به فرد برای استفاده در جهان Axie Infinity هستند، استفاده کنند.

این نمونه‌ای از پروژه‌های رمزنگاری است که در زمینه به دست آوردن کاربران جدید با گردهم آوردن صنایع غیر مرتبط برای سرگرمی و سود خلاقیت خود را نشان داده‌اند.

Axie Infinity در حال حاضر محبوب‌ترین بازی در بلاکچین اتریوم است که طی ۳۰ روز گذشته تقریباً ۱۰ هزار کاربر را به خود جلب کرده است و از ۱۰۰ کاربر فعال روزانه در ماه ژوئن به بیش از ۱۲۰۰ کاربر روزانه در ماه نوامبر رسیده است. توکن (Axie (AXS پس از عرضه توکن در ۴ نوامبر در لیست صرافی بایننس قرار گرفت. این توکن همچنین به دارندگان اجازه می‌دهد تا در مورد پیشنهادات پروژه و همچنین توزیع دارایی‌های خزانه جامعه رأی دهند.

با ارائه توکن Aave مختص دارایی‌های غیرقابل تعویض پلت فرم Axie و توکن‌های AAVE به عنوان پاداش، کاربران هر دو پروتکل، با عناصر جدیدی از اکوسیستم رمزارزها آشنا خواهند شد. اگر Axie Infinity و Aave به رشد خود ادامه دهند، پاداش نبرد در مراحل بعدی پروژه می‌تواند بسیار بیشتر شود.

https://coiniran.com/?p=41878
دکمه بازگشت به بالا