ایستگاه خبر

شبکه 1inch به‌روزرسانی فیوژن را راه اندازی کرد

شبکه 1inch به‌تازگی به‌روزرسانی جدید خود، فیوژن (Fusion) را برای موتور مبادلات 1inch معرفی کرد و موقعیت خود را به عنوان یکی از برترین جمع‌آوری‌کننده‌های مالی غیرمتمرکز تثبیت کرده است. به‌روزرسانی فیوژن شبکه به دنبال ارائه مبادلات قابل اعتماد، ایمن و سودآور به سرمایه‌گذاران رمزارز با هزینه کمتر است.

به روز رسانی 1 اینچ برای به حداکثر رساندن درآمد بالقوه، محافظت از سرمایه کاربران و ارائه یک تجربه کاربری یکپارچه در بخش مالی غیرمتمرکز طراحی شده است. موتور مبادلات 1inch کاربران DeFi را به هم متصل و نقدینگی را برای معاملات کریپتو با استفاده از بازارسازان حرفه‌ای فراهم می‌کند و به عنوان یک تجارت غیرمتمرکز و سیستم با انطباق بالا عمل می‌کند.

سرگج کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch، می‌گوید:

فیوژن مبادلات روی 1 اینچ را به طرز چشمگیری مقرون به صرفه‌تر می‌کند، چون کاربران مجبور نخواهند بود هزینه‌های شبکه را بپردازند، به علاوه، یک لایه امنیتی اضافی اضافه می‌شود که از کاربران در برابر حملات محافظت می‌کند.

با برداشتن گامی انقلابی از سیستم متمرکز استاندارد، آخرین به‌روزرسانی 1inch به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد بدون نیاز به مجوز یا اعتماد به شخص ثالث، معاملات خود را ایمن انجام دهند. این تراکنشها به شیوه‌ای کاملاً بی نیاز از اعتماد و مستقل انجام می‌شود.

همانطور که اعلام شد، 1inch نقدینگی ظاهراً بی‌پایانی را ارائه می‌دهد و از یک رویکرد تطبیق سفارشات غیرمتمرکز پیشرفته با الگوبرداری از مدل مزایده هلندی استفاده می‌کند. مدل مزایده هلندی با تعیین سقف قیمت برای یک دارایی، از سطح بالاتر آن شروع می‌شود و سپس به تدریج کاهش می‌یابد تا زمانی که پیشنهاددهندگان مایل یا قادر به پذیرش قیمت فعلی باشند. این رویکرد به کاربران DeFi اجازه می‌‌دهد تا بهترین نرخ‌ها را هنگام انجام تراکنش‌های 1 اینچ پیدا کنند.

حالت جدید فیوژن 1inch به کاربران امکان می‌دهد توکن‌ها را در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) بدون پرداخت هزینه‌های شبکه معامله کنند. نسخه بهبودیافته همچنین به کاربران این اختیار را می‌دهد تا تصمیم بگیرند که چه زمانی باید سفارش آن‌ها اجرا شود.

علاوه بر این، حالت فیوژن محافظت در برابر MEV (حداکثر مقدار قابل استخراج) را تضمین می‌کند که به عنوان حداکثر مقدار قابل برداشت از تولید بلوک در خارج و بیش از هزینه و پاداش معمول گس نشان داده می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: اوراکل (Oracle) چیست؟

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا