ایستگاه خبر

نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ در zkSync 2.0 اجرا خواهد شد!

یک طرح حاکمیتی که نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (Uniswap)  را در zkSync 2.0 اجرا می‌کند، اوایل امروز با حمایت گسترده جامعه تصویب شد.

این استقرار به این معنی است که نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ پس از راه‌اندازی zkSync در 28 اکتبر (ششم آبان) در دسترس کاربران خواهد بود تا بتوانند با آن معامله کنند. طبق داده‌های The Block Research، نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ بیشترین سهم از حجم معاملات صرافی‌‌های غیرمتمرکز (DEX) را دارد.

Matter Labs، شرکت مادر zkSync، این طرح را با همکاری فرانکلین‌ دائو FranklinDAO، که قبلا به عنوان Penn Blockchain Club شناخته می شد، ارائه کرد.

 از حدود 41.3 میلیون رأی، تنها 120 رأی مخالف وجود داشت، به این معنا تقریباً 100 درصد رأی‌دهندگان از این پیشنهاد حمایت کرده‌اند.

بر اساس این پیشنهاد، هدف این اقدام، پشتیبانی از توسعه زنجیره متقابل یونی سواپ به اکوسیستم‌های زنجیره بلوکی متعدد است. در ادامه بیان شد که استقرار نسخه سوم یونی سواپ به دلیل کارمزدهای ارزان‌تر و ضمانت‌های امنیتی که از zkSync دریافت می‌کند، کاربران جدید را جذب می‌‌کند و فعالیت آن‌ها را در این صرافی تسهیل می‌کند.

Uniswap V3 یک صرافی غیرمتمرکز است که انجام معاملات را روی زنجیره بسیار کارآمدتر می‌کند. این کار را با اجازه دادن به «نقدینگی متمرکز» انجام می‌دهد، که به ارائه‌دهندگان نقدینگی امکان می‌دهد محدوده قیمتی را که می‌خواهند توکن‌های خود را به کار گیرند، انتخاب کنند.

این استقرار همچنین به رشد پروتکل‌های آینده و شرکای زیرساختی که بر روی zkSync ساخته می‌شوند، کمک خواهد کرد. پس از انتشار، کد Uniswap V3 به صورت عمومی برای استفاده همه در دسترس خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: آموزش کار با صرافی یونی سواپ (Uniswap) + ویدیو

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا