ایوب کریمی | 1397.07.13

عرضه والت جدید Decent با ویژگی های متعدد و منحصر به فرد خود

والت جدید Decent با ویژگی های متعدد عرضه شد

Decent با بیرون دادن والت جدید خود که دارای ویژگی های متعددی است، در حال ایجاد نقطه عطفی در حرکت به سوی تمرکز زدایی است. این شرکت با توجه به پروژه های اخیرش چنین به نظر می رسد که هر وقت اقدام به انجام کاری کرده، به اهدافش رسیده است. والت تحت وب Decent از ابتدا به عنوان نسخه ای آزمایشی برای اعضای جامعه Decent بیرون داده شد و حال با توجه به بازخورد های اعضا، والت اینترنتی جدید بیرون داده شده است.

مدیر تولید Decent، Miroslav Majtaz ابراز داشته که والت جدید نه تنها توسط اعضای تیم بلکه توسط استخراج گران نیز تست شده است و همچنین بیان داشته که این والت با طراحی جدید، ویژگی های بسیاری مانند ذخیره توکن، انتقال فوری و قابلیت ایجاد اکانت آسان را دارد.

عرضه والت جدید Decent با ویژگی های متعدد و منحصر به فرد خود

decent-web-wallet

ویژگی های این والت جدید

این والت جدید علاوه بر اینکه قابلیت نگه داری توکن های DCT را دارد، ویژگی های دیگری را هم شامل می شود که از آن جمله می توان طراحی UI محبوب و مدرن، ذخیره توکن های سفارشی، ارسال و دریافت فوری، قابلیت ایجاد اکانت ایمن و آسان، ایجاد نام سفارشی برای اکانت، گزینه چاپ والت کاغذی، لاگین آسان، تولید دوباره کلید های اکانت و نرخ مبادله به روز را نام برد.

این والت در 2 اکتبر بیرون داده شده است و هر فردی از طریق آدرس wallet.decent.ch می تواند اکانت ایجاد کند. تیم Decent راهنمایی قدم به قدم و آسانی را برای کاربران این والت فراهم آورده است. تیم Decent قصد دارد که مرتبا این والت را به روز رسانی کند و از کاربران می خواهد که نظرات خود را با آنها در میان بگذارند تا بتوانند والت را بهبود دهند. در جهان رمز ارز ها این والت ها هستند که نقش اساسی در ذخیره دارایی های افراد دارند.

بیشتر بخوانید: DECENT: توزیع و فروش محتوای دیجیتال بر بستر بلاکچین

این والت اینترنتی جدید  امنیت، اعتماد و تراکنش های سریع را به ارمغان می آورد و استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

نظر شما چیست؟ این والت را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 توجه: دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.