ایستگاه خبر

تفاهم نامه متقابل بین شرکت بلاک چینی Decent و EXA Lab کره ای

آیا همکاری جدید شرکت بلاک چینی Decent با EXA Lab کره ای تحول آفرین خواهد بود؟ آیا این مشارکت مهارت بلاک چین Decent را بیشتر ظاهر خواهد کرد؟

سوئیس، ژنو، ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸

شرکت بلاک چینی جهانی Decent اعلام کرد که تفاهم نامه متقابل بین آنها و EXA Lab که یک شرکت واقع در کره جنوبی است و بر تحقیق و توسعه خدمات رسانه ای مبتنی بر بلاک چین متمرکز می باشد، امضا شده است. این همکاری منجر به ایجاد پلتفرم Every Media Blockchain Platform یا به اختصار EMP خواهد شد که یک بلاک چین عمومی اکولوژیکی رسانه ای برای جداسازی رسانه ها بر اساس فناوری بلاک چین Dcore است. هدف این پلتفرم برخورد با موضوعات مرتبط به انحصار در انتشار اخبار، تحویل اطلاعات متعصبانه و آمیخته با نظرات شخصی، فاش شدن اطلاعات اشخاص در اثر تبلیغات ناخواسته و دیگر گرایش های ننگینی است که امروزه شاهد آن هستیم.

تفاهم نامه متقابل بین شرکت بلاک چینی Decent و EXA Lab کره ای
decent-and-exa lab

نحوه انجام این فرآیند

این کار با ایجاد یک اکوسیستم مبادله ارزش انجام می گیرد که در آن تهیه کنندگان، کاربران، آگهی دهندگان، توسعه دهندگان و متصدیان خدمات محتوا به صورت عادلانه بهای کار های خود را دریافت می کنند. این پروژه قصد دارد که نابرابری ها را از طریق تبلیغات هدفمند و توکن سازی از میان بردارد. برای باقی گذاردن یک ساختار غیر متمرکز در داخل این سیستم، EMP یک سیاست عملیاتی را از طریق سازمان کنترل خودمختار پایه ریزی می کند. از نقطه نظر فنی، این پلتفرم توسط پلتفرم DCore مربوط به پروژه Decent توسعه داده خواهد شد. DCore از سریع ترین و محبوب ترین پلتفرم های بلاک چینی موجود در بازار است.

بیشتر بخوانید: DECENT یک سالگی پلتفرم بلاک چین اختصاصی DCore را جشن می گیرد

با امضای این تفاهم نامه، EXA Lab قصد دارد که در آینده از DCore برای مقاصد بیشتری استفاده کند. John Oh مدیر پروژه Decent در کره جنوبی، این پلتفرم را برای افرادی که آرزو دارند زحمات و تلاش هایشان به خوبی ارج نهاده شود، مفید و مناسب می داند و همچنین اظهار کرد که مشتاقانه منتظر ایجاد این رابطه جدید با شرکت مذکور می باشد و ابراز امیدواری کرد که مردم بیشتر به قابلیت بلاک چین Decent پی ببرند. EXA Lab ویدیویی در این زمینه بیرون داده که پروژه مورد بحث را بیشتر توضیح می دهد.

نظر شما چیست؟ این همکاری جدید را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد. Source

https://coiniran.com/?p=26085
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x