ایستگاه خبر

بانک DBS سنگاپور و ایجاد پلتفرم ترید رمز ارز در هفته آینده!!

بلاک چین و رمز ارز‌ها در چند ماه گذشته توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده‌اند و در این میان، بانک DBS سنگاپور هم تحت تاثیر این فناوری نوین قرار گرفته است. این بانک اخیرا اعلام کرده است که هفته آینده یک پلتفرم ترید رمز ارز را راه‌اندازی می‌کند و در این پلتفرم امکان توکنیزه کردن دارایی‌ها و ترید رمز ارز‌ها است.

بیت کوین، اتریوم، ریپل و بیت کوین کش از جمله رمز ارز‌هایی هستند که قرار است در این پلتفرم پشتیبانی شوند. اخیرا جرایم سایبری به نسبت صرافی‌های رمز ارز و پروتکل‌های دیفای بسیار افزایش یافته است و بنابراین تقاضا برای روش‌های امنیتی بهتر بسیار بیشتر شده است. بانک DBS سنگاپور از این چالش‌ها آگاه است و این بانک قصد دارد که در صرافی خود، کلید‌های رمزنگاری‌شده را برای مشتریان فراهم کند. این کلید‌ها کنترل کامل دارایی‌ها را برای سرمایه‌گذاران مقدور می‌کنند و راه را تا حدود زیادی بر جرم و جنایت می‌بندند.

اعلامیه ایجاد صرافی رمز ارز از جانب این بانک فورا توسط سازمان پول سنگاپور به رسمیت شناخته شد. البته این پلتفرم تنها برای اعضای بانک و سرمایه‌گذاران شریک در دسترس خواهد بود. این اعضا دارای دانش بسیاری در زمینه بازار‌های جنوب شرقی آسیا و فناوری هوش مصنوعی هستند و از طرف دیگر، سرمایه خوبی را نیز در اختیار دارند.

بانک DBS سنگاپور کریپتو را به عنوان یک موقعیت تلقی می‌کند

کریپتو و بلاک چین در ماه‌های اخیر توجه‌های زیادی را به خود جلب کردند و بسیاری از افراد و سازمان‌ها به سرمایه‌گذاری در آنها روی آوردند. همین امر باعث شد که این بانک سنگاپوری نیز متوجه این پدیده نوظهور شود و زمان حال حاضر را به عنوان زمانی مناسب برای ورود به این صنعت تشخیص دهد. مدیر عامل این بانک ابراز داشته که کریپتو موقعیتی برای شکل دادن دوباره بازار‌های سرمایه را فراهم آورده است و سنگاپور نیز به عنوان یک مرکز ملی باید پذیرای تقاضای عموم باشد تا از این طریق بتواند قدرت رقابت خود را حفظ کند.

بانک DBS سنگاپور دارای تجربه زیادی در زمینه زیرساخت و مدیریت ریسک است و قطعا حضور این بانک در فضای رمز ارز‌ها مفید خواهد بود. به گفته مدیر‌عامل این بانک، توکنیزه کردن دارایی‌ها در سال ۲۰۲۱ در پلتفرم آنها موجود خواهد بود، اما امکان ترید رمز ارز‌ها از هفته آینده مقدور خواهد شد.

Source

https://coiniran.com/?p=42517
دکمه بازگشت به بالا