ایستگاه خبر

بانک DBS برای ارائه خدمات ارز دیجیتال در سنگاپور تأییدیه گرفت

تنظیم‌کنندگان محلی به بانک DBS سنگاپور مجوز داده‌اند که خدمات ارزهای دیجیتالی را در این کشور از طریق کارگزاری خود، DBS Vickers ارائه دهد.

به این معنی، این شرکت در واقع از طرف نهادهای نظارتی برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به مشتریان خود مانند شرکت‌ها و مدیران دارایی تأیید شده است. مجوز اداره مالی سنگاپور (MAS) تحت مقررات قانون خدمات پرداخت جدید است.

این قانون در سال ۲۰۱۹ در سنگاپور مطرح شد و الزاماتی را برای همه ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت دیجیتال به‌منظور انجام تجارت در شهرها به وجود آورد.

هنگامی که مجوز به‌طور رسمی تأیید شد، DBSV گفت که مشتریان آن می‌توانند مستقیماً از طریق پلتفرم معاملات این کارگزاری، DBS Digital Exchange (DDex) به خدمات توکن پرداخت دیجیتالی دسترسی داشته باشند.

Eng-Kwok Seat Moey ، سرپرست گروه بازارهای سرمایه در DBS، از تصمیم تنظیم‌کنندگان برای تأیید درخواست مجوز استقبال و به علاقه روزافزون مشتریان خود به خدمات توکن پرداختی دیجیتال اشاره کرد.

ما خوشحالیم که در شش ماه پس از راه‌اندازی DDEx در سال گذشته پیشرفت پیوسته‌ای در اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال داشته‌ایم و متوجه علاقه شدیدی بین مدیران دارایی‌ها و شرکت‌ها برای دسترسی به خدمات توکن پرداخت دیجیتال شده‌ایم.

با کسب مجوز، DBSV یکی از اولین شرکت‌هایی در سنگاپور است که نهادهای نظارتی به آن چراغ سبز نشان داده‌اند. این شرکت گفت که به همکاری خود با نهادهای نظارتی ادامه می‌دهد تا انتظارات بانک مرکزی کشور را به‌طور کامل برآورده کند.

این مجوز برای سایر شرکت‌هایی که منتظر تأییدیه بانک مرکزی سنگاپور برای شروع فعالیت‌های خود در زمینه ارزها دیجیتال هستند، نشانه‌ای دلگرم‌کننده‌ای است.

 

پیشنهاد مطالعه: آیا رمزارزها برای بانک‌های مرکزی یک تهدید محسوب می‌شوند؟ (قسمت اول)

 

Source

https://coiniran.com/?p=47096
دکمه بازگشت به بالا