ایستگاه خبر

وال‌ها ۵ سال است که هیچ بیت‌کوینی نفروخته اند

وال‌های اصلی بازار بیت‌کوین هیچ بیت‌کوینی را در ۵ سال اخیر به فروش نرسانده اند. این نشان‌دهنده خوش‌بینی آنها به بازار بلند مدت پادشاه ارزهای دیجیتال است.

یکی از اصلی ترین دارندگان بیت‌کوین که ۶۸ هزار عدد بیت‌کوین معادل ۵۲۳ میلیون دلار دارایی دارد، هیچ تراکنشی را در بازه ۵ ساله اخیر ثبت نکرده است. اطلاعات دیگر شبکه نشان می‌دهد که بقیه دارندگان اصلی بیت‌کوین که به اصلاح به آنها وال گفته می‌شود، برای مدت ۴.۷ سال است که تراکنش نداشته اند.

بیت‌کوین که رتبه نخست بازار را در اختیار دارد، در ماه مارس تا ۳۶۰۰ دلار کاهش قیمت داشت. در آن زمان هم این دارندگان بزرگ بیت‌کوین قصد ورود به بازار و فروش موجودی‌های خود را نکرده اند.

چیزی که از مشاهده اطلاعات منتشر شده برداشت می‌شود این است که وال ها با نگهداری بلند مدت بیت کوین مشکلی ندارند. هرچند که سطح اصلاحی ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ ممکن است یک بار دیگر لمس شود و تاکنون نیز لمس شده است. این نشان می‌دهد که آنها به آینده بازار خوشبین هستند.

از سال ۲۰۱۵ تاکنون کاربرد پذیری بیت‌کوین افزایش چشمگیری داشته است. فروشگاه‌ها و موسسات بیشماری اکنون پذیرای این رمز ارز هستند. صرافی‌های متعددی وارد بازار رمز ارزها شده اند و سرمایه گذاران نهادی نیز به صورت چشمگیری به این بازار علاقه نشان میدهند. گزارش‌ها نشان می دهد که در بازه قیمتی ۳۷۵۰ بسیاری از سرمایه‌گذاران نهادی اقدام به خرید بیت‌کوین کرده اند.

وال‌ها و سرمایه‌گذاران به صورت  بلند مدت به نگهداری دارایی خود فکر می‌کنند. خطرات ناشی از نقل و انتقال و کاهش عرضه بیتکوین می‌تواند از دلایل این اقدام آنها باشد. اکنون که ۱۳ روز تا هالوینگ بیت‌کوین باقی مانده ممکن است نوساناتی زیادی را در بازار شاهد باشیم. اصلاح به محدوده پایین تر و یا حتی صعود به بالای ۱۰ هزار دلار، اما فارغ از این مسائل به نظر می‌رسد وال ها به آینده بازار امیدوار هستند.

Source

https://coiniran.com/?p=38540
دکمه بازگشت به بالا