ایستگاه خبر

دش به راه‌اندازی آزمایشی کیف پول پرداخت‌های اجتماعی خود می‌پردازد!

دش (Dash) به راه‌اندازی آزمایشی کیف پول پرداخت‌های اجتماعی خود اقدام کرده است که نام این کیف پول DashPay است. این کیف پول یک تجربه کاربری یکپارچه را در ارتباط با نام‌های کاربری، لیست‌های تماس و تصاویر پروفایل قابل خواندن توسط انسان ارائه می‌دهد. این تجربه تعدادی از برجسته‌ترین موانع در راه پذیرش عام کریپتو را نشانه گرفته است که بررسی‌های متعددی نشان می‌دهد که یکی از مهمترین این موانع آسانی استفاده است. این محصول آزمایشی به کاربران اجازه می‌دهد که یک تراکنش رمز ارزی اجتماعی و بدون تنش را تجربه کنند.

بر طبق یک بررسی که در سال ۲۰۱۶ توسط سازمان‌های Clutch و Brave UX انجام شد، بیش از ۹۰ درصد پاسخ‌دهنده‌ها بر این باور بودند که آسانی استفاده عامل مهمی برای تصمیم‌گیری در مورد استفاده از یک وبسایت و یا سرویس است. دش نیز یک نظرسنجی آنلاین را انجام داد که در آن ۶۶.۹ درصد پاسخ‌دهنده‌ها به این نکته اشاره کرده بودند که کاربرد عمومی بزرگترین مانع پذیرش است.

یک بررسی دیگر نیز توسط Foundation for Interwallet Operability در سال ۲۰۱۸ انجام شد که این بررسی نشان داد که بسیاری از کاربران رمز ارز به موفقیت تراکنش‌های خود اعتماد کامل ندارند. تنها ۲۵ درصد پاسخ‌دهنده‌ها در این بررسی به موفقیت تراکنش‌های خود اعتماد کامل داشتند.

دش با بیرون دادن این محصول آزمایشی، موانع و مشکلات مربوط به پذیرش و اعتماد را نشانه گرفته است و این محصول یک تجربه اجتماعی یکپارچه را در سطح پروتکل ایجاد می‌کند. این می‌تواند تجربه خوبی برای کاربران اکوسیستم رمز ارز باشد. دش از کاربران جدید خواسته است که این کیف پول آزمایشی را تست کنند. DashPay یک کیف پول جدید است که پرداختی‌های اجتماعی را بین کاربران به شیوه‌ای غیرمتمرکز و بدون نقض حریم خصوصی کاربر فراهم می‌کند. DashPay در اوایل سال ۲۰۲۱ در یک انتشار عمومی کامل بر روی شبکه اصلی دش قرار می‌گیرد. برای استفاده از این کیف پول آزمایشی می‌توانید به آدرس Dash.org/dashpay مراجعه کنید.

نظر شما چیست؟ کیف پول پرداخت‌های اجتماعی دش چه مشکلاتی را حل خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42903
دکمه بازگشت به بالا