ایستگاه خبر

اینک توجه دن تاپیرو به سمت رمز ارز‌ها جلب شده است!!

دن تاپیرو (Dan Tapiero) بعد از اینکه یک امپراطوری املاک و مستغلات را رشد داد، اینک متمرکز بر چیز دیگری شده است. او این بار می‌خواهد که سرمایه‌گذاری در رمز ارز‌ها را در مورد موسسات با نوسانات کمتر انجام دهد. تاپیرو و شرکت او در جستجوی شرکت‌های کریپتویی هستند که بیش از ۴۰۰ میلیون دلار ارزش داشته باشند و نیاز به تامین بودجه داشته باشند. تا حدود ۱۵ شرکت از این کمک برخوردار خواهند شد که این کمک تقریبا ۲۰ میلیون دلار برای هر یک از این شرکت‌هاست.

این شرکت یک پرونده قانونی در ارتباط با برنامه‌های خود ایجاد کرده است و به نظر می‌رسد اولین صندوقی باشد که چنین اقداماتی انجام داده است. در حالی که سازمان‌های دیگر به تامین بودجه شرکت‌های کریپتویی نوپا می‌پردازند، تعداد کمی از آنها متمرکز بر پروژه‌های باسابقه‌تر هستند. بنابراین ریسکی که برای این سازمان مطرح است، در مقایسه با سازمان‌های دیگر کمتر است. این ممکن است برای طیف گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران سنتی جالب باشد، سرمایه‌گذارانی که به خاطر نوسانات بالای بازار کریپتو، تا کنون وارد این بازار نشده‌اند.

تاپیرو قبلا با یک سرمایه‌گذار میلیاردر بنام استن دراکن میلر (Stan Druckenmiller) کار می‌کرد تا یک صندوق املاک و مستغلات ایجاد کند که تبدیل به یکی از بزرگترین زمین‌داران کشاورزی در ایالات متحده شود. این صندوق توانست ۴۵۰ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت را در عرض فقط ۷ سال جمع‌آوری کند. دراکن میلر قبلا اظهار داشته بود که در حال آماده شدن برای ورود به بیت کوین است.

تاپیرو همچنین به راه‌اندازی GBI پرداخت که سومین انبار طلای غیر بانکی بزرگ جهان است. اینک دن تاپیرو قصد دارد که به شرکت‌های کریپتویی نسبتا بزرگ پول تزریق کند. این شرکت‌ها معمولا رشد بیشتری کرده‌اند و ممکن است دارایی آنها به صورت سهام درآمده باشد. تاپیرو اینک با شرکت‌هایی مانند مورگان استنلی (Morgan Stanly) همکاری می‌کند که حدود شش سال است در زمینه دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کنند. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که تاپیرو Kraken و Paxos را به عنوان اهداف سرمایه‌گذاری بعدی نشانه گرفته است.

Source

https://coiniran.com/?p=43543
دکمه بازگشت به بالا