ایستگاه خبر

چانگ پنگ ژائو (CZ): باینانس یک چهارم از سود خود را در سال گذشته سرمایه‌گذاری کرده است

مدیر اجرایی اصلی‌ترین صرافی رمزارزها Binance، چانگ پنگ ژائو -که اغلب با عنوان CZ شناخته می‌شود- اعلام کرد که این شرکت یک چهارم سود خود را به  سرمایه‌گذاری اختصاص می‌دهد.

صحبت‌های اخیر ژائو پیرو خرید پایگاه داده‌های کریپتو CoinMarketCap و صرافی رمزارز هندی WazirX پیشتر منتشر شد. در مصاحبه اخیر با South China Morning Post، ژائو تخمین زد که Binance تقریباً ۲۵٪ از سود سالانه‌اش را به گسترش دادن خود و سرمایه‌گذاری در فرصت‌های مناسب تخصیص می‌دهد.

ژائو با تأکید بر اینکه در حال حاضر Binance به دنبال افزایش مشاغل خود، فراتر از تجارت محض است می‌گوید: «ما معمولاً هر سال حدود یک چهارم از سود خود را صرف فرصت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌کنیم.»

تخمین زده می‌شود که باینانس در طول سال ۲۰۱۹ تقریباً ۵۵۰ میلیون دلار سود خالص داشته است و با این اوصاف می‌توان گفت این صرافی احتمالاً سالانه بیش از ۹ عنوان فعالیت سرمایه‌گذارانه خواهد داشت. در ماه نوامبر باینانس صرافی WazirX مستقر در هند را خریداری کرد تا مبادلات رمزارزها با روپیه را تسهیل کند. این تصمیم در وقت کاملاً مناسبی صورت گرفت، زیرا دادگاه عالی هند ممنوعیت ارائه خدمات مالی بانک‌ها به مشاغل مربوط به رمزارزها را چند ماه بعد لغو کرد.

در آغاز ماه آوریل، باینانس پایگاه داده‌های رمزارز محبوب، CoinMarketCap، را با قراردادی ۴۰۰ میلیون دلاری تحت مالکیت خود درآورد.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=38199
دکمه بازگشت به بالا