ایستگاه خبر

گزارش ها درباره چرخه زمانی بازار رمز ارز ها پایان بازار نزولی را نشان می دهند

طبق این گزارش، انتظار می رود مرحله ی تجمعی برای معامله ی بیت کوین بین ۳۰۰۰ تا ۶۵۰۰ دلار باشد که پس از آن بازار صعودی شروع می شود.

بر اساس گزارش صندوق دارایی های دیجیتال Adamant Capital، بازار نزولی رمز ارز ها در مرحله ی پایانی خود قرار دارد. طبق این گزارش، انتظار می رود مرحله ی تجمعی برای معامله ی بیت کوین بین ۳۰۰۰ تا ۶۵۰۰ دلار باشد که پس از آن بازار صعودی شروع می شود.

محققان معتقدند که نهنگ های بیت کوین در حال حاضر مشغول جمع آوری رمز ارز های برجسته هستند؛ مشابه اتفاقی که در زمان رکود بازار در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ افتاد. این گزارش نشان می دهد که بیشتر تریدر های کوچک، بازار فعلی را ترک کرده اند و سرمایه گذاری بلند مدت در حال غلبه بر بازار است.

بیشتر بخوانید: تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (BTC) و روند آینده بازار رمز ارز ها

طبق این گزارش، BTC بسیار کم نوسان شده و طی ۶۰ روز اخیر تغییرات آن زیر ۵٪ بوده است. در گزارش آمده است:

«در طول مرحله تجمعی، بازار در یک محدوده معامله می کند؛ دستان ضعیف، که در حال تلاش برای خروج از بازارند، به دنبال سود در طول افزایش قیمت ها هستند و در نتیجه مقاومت ایجاد می کنند، و دستان قوی، که در پی جمع آوری و خرید در محدوده ی پایین قیمتی هستند که نهایتا باعث تعیین کف قیمت می شود».

گزارش ها درباره چرخه زمانی بازار رمز ارز ها پایان بازار نزولی را نشان می دهند
Cryptocurrency Bear Market Waning, Going Through Accumulation Phase/ Source

طبق گفته ی این گزارش، نسل هزاره سوم نیز یکی از محرک های بازار رمز ارز هاست؛ ۹۲٪ از این جمعیت به بانک ها اعتماد ندارند و اکثر خریداران بیت کوین نیز از این نسل هستند. محققان این گزارش پیش بینی کرده اند که تا پنج سال آینده بیت کوین پذیرش توده ای را به خود می بیند و به طور گسترده از آن به عنوان ابزار ذخیره ی دارایی استفاده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: رشد فینتک و بلاک چین همزمان با روند نزولی بانکداری سنتی در سوئیس

طبق تحقیقی دیگر از شرکت Clovr سرمایه گذاری روی رمز ارز ها میان نسل هزاره ای که درآمد سالانه ی آنها بین ۷۵ تا ۱۰۰ هزار دلار است، بیشترین محبوبیت را دارد. بر اساس همین گزارش، این نسل دو برابر بیشتر از نسل های پیشین خود تمایل دارد روی رمز ارز ها سرمایه گذاری کند. ۴۳ درصد مردان و ۲۳ درصد زنان این نسل روی رمز ارز ها سرمایه گذاری کرده اند.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
 Source Image
https://coiniran.com/?p=28971
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x