آموزش ترید، سرمایه‌گذاری و تحلیل بازار

رمزارزها، پیش بینی و بررسی تغییرات نفس گیر بازار آن در هفته جاری

پیش بینی شده بود ارزهای رمزنگاری شده درروز شنبه 12 می (22 اردیبهشت ) با سقوط مواجه شود زیرا بیشتر دارایی های دیجیتال بین 3 تا 15 درصدکاهش می یابد.

پیش بینی شده بود ارزهای رمزنگاری شده درروز شنبه ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت ) با سقوط مواجه شود زیرا بیشتر دارایی های دیجیتال بین ۳ تا ۱۵ درصدکاهش می یابد.

به گزارش کوین ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی BITCOIN.COM  ، قیمت بیت کوین (BCH) درحدود ۱۴۴۶ دلار در زمان انتشار این خبر در ۱۲ می شناور بود. در حالیکه افزایش ۳.۴ درصدی را امروز نشان داده است  و ارزش بیت کوین هسته (BTC)به طور متوسط حدود ۸۴۷۳  دلار در هر BTC است و بازارهای آن بصورت کاهشی تا  ۱.۴ درصد تا آخرهفته خواهند بود .

دارایی های دیجیتال درطول معاملات آخرهفته، کاهش تندی را تجربه می کنند

علاقه مندان ومعامله گران رمزارزها به مسیر کوتاه مدت دارایی های دیجیتال با تردید نگاه می کنند. اکثر رمزارزها چندین بار ارزش خود را از دست داده اند. بسیاری معتقدند دارایی های دیجیتال در بعضی از نقاط جدول هفته آینده افزایش خواهند یافت، زیرا تجربه های بازار های سال گذشته نشان داده هر ساله اواسط ماه می بازار رشد و رونق خوبی دارد.

اخبار وال استریت به شکل مثبتی وقایع رمزارزها و شاخص های رشد وحجم سرمایه گذاری را مد نظر دارد و دنبال می کند. با این حال، طرفداران بازار رمزارزها هنوز در مورد مقررات مورد نظر دولت ها نگرانند، زیرا مبادلات همچنان درکره جنوبی مورد حمله قرار دارند و سایر دولت هابه دنبال اقدامات جدید محدود کننده هستند.

علاوه براین،  احتمال می رود وکیل صرافی ورشکسته Mt Gox یکبار دیگر بیت کوین ها را منتقل کرده است وبسیاری معتقدند که این سکه های دیجیتال در حال تبدیل شدن به پول نقد هستند.

دارایی های دیجیتال درطول معاملات آخرهفته، کاهش تندی را تجربه می کنند
Top ten cryptocurrencies on Saturday, May 12, 2018, according to Satoshi Pulse.

عملکرد بازار بیت کوین کش BCH

ارزش بیت کوین کش (BCH ) به میزان قابل توجه ی در روزهای آخر معاملات کاهشی گزارش شده اند، زیرا قیمت BCH طی هفت روز گذشته، ۱۳.۶ درصد کاهش یافته است. با وجودی که قیمت ها در حال کاهش است، ۳ روز گذشته در طی ۲۴ ساعت حجم معاملات در بازار معادل ۱.۴۹ میلیارد دلار گزارش شده است.

بیشترین مبادلات BCH در روز شنبه این هفته مربوط به ۵ صرافی Okex ،Upbit ،  Bitfinex ،Bithumb وHuobi بود. بازار بیت کوین کره جنوبی (KRW / BTC  ) در آخر هفته زمانی که به معاملات  بیت کوین کش BCH رسید بصورت قابل توجهی در یک نقطه پایداری نشات داد. با اینکه این جفت BTC و BCH کاهش داشتند اما همچنان تسلط بر بازار را حفظ کرده اند و ۲۸.۳ درصد BTC معاملات BCH را شامل میشود. به دنبال آن تتر با ۲۶.۴ درصد، KRW با ۲۱ %  ، دلار با ۲۰.۱ % و یورو ۱.۹ % بازار را به خود اختصاص دادند.

عملکرد بازار بیت کوین کش BCH
BCH Market Action

شاخصه ای فنی BCH / USD

نمودارها نشان میدهد که برخی از ادغام ها در حال انجام است و موقعیت های جدیدی را در اختیار می گذارد. دو تا میانگین متوسط متحرک SMA(Simple Moving Averages ) نشان میدهد که گاو نرها هنوز هم می توانند بازی را به سمت صعود ادامه دهند، زیرا ۱۰۰ SMA هنوز هم تاحد زیادی بالاتراز ۲۰۰ SMA است. MACd نشان دهنده عدم اطمینان در۴۲.۱۷- می باشدکه میتواند نشان دهنده بهبود  در آینده باشد.

نوسانگر نسبی شاخص نشان دهنده همان احساسات است، زیرا در زمان انتشار در مسیر پیچ ۴۲ است. لیست گزارش ها نشان میدهد گاو نر باید مقاومت در برابر ۱۴۹۰ دلار را بشکند برای حرکت رو به جلو و حرکت از نقطه مزیت، که هنوز هم قابل دستیابی است. چنانچه در گذشته،خرس های بازار سعی میکردند کوتاهی کنند و شاخص های بازار زمینه یخ زدگی را بین  ۱۲۵۰ تا ۱۳۶۰  دلارنشان می داد.

شاخصه ای فنی BCH / USD
BCH/USD Bitfinex May 12, 2018

عملکرد بازار بیت کوین BTC

بازار بیت کوین هسته (BTC) در هفت روز گذشته ۱۴ درصد کاهش نشان داده و یک BTC قیمت  ۸۴۷۳ دلار در هر واحد را تجربه کرده است. حجم بازار بیت کوین (BTC) شنبه این هفته بیش از ۷ میلیارد دلار در طول ۲۴ ساعت را ثبت کرد.

پنج صرافی که بیشترین تعداد بیت کوین را دارند، شامل Binance ،Bitfinex ،Okex ،Huobi و ین ژاپن ارز اصلی است که با بیت کوین معامله میشود، زیرا ین ۵۲.۹ درصد از حجم معاملات روز شنبه را به خود اختصاص داد. به دنبال آن دلار ۲۱%، تتر ۱۶.۷% (USDT) ، KRW  ۳.۸% ، و یورو ۲.۶% به خود اختصاص دادند. محبوب ترین مبادله روز شنبه ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت) برای پلت فرم  پایاپای  Shapeshift  بود بیت کوین برای بیت کوین کش.

عملکرد بازار بیت کوین BTC
BTC Market Action

شاخصه ای فنیBTC / USD

بررسی نمودار چهارساعته BTC / USD نشان داده ،دو خط روند SMA در حال حاضر متفاوت از بازارهای بیت کوین کش عمل کرده است.خط میانگین متوسط متحرک کوتاه مدت ۱۰۰ SMA زیر خط میانگین متوسط متحرک طولانی مدت ۲۰۰ SMA است که نشان میدهد مسیر مقاومت ممکن است به سمت نزولی باشد.

در زمان انتشار، گاوها تلاش کردند تا ازمحدوده۶۸۵۰ تا ۸۵۵۰ دلاری عبور کنند و شانس کمی بدست آوردند. MACd نشان میدهد که این عملا انجام شده است اما پیشرفتهای بیشتری میتواند درعرض چندساعت آینده رخ دهد. سطوح RSI حدود ۴۵.۵ است که نشان میدهد برخی از ادغام ها و برخی حرکت های درحال ظهور هنوز می تواند در مسیر باشد.

گاوهای بازار BTC باید از طریق بردهای بزرگ فروش بخورند تا باردیگر ۹ هزار دلار و سپس صعود بیشتر از ۹،۶۰۰ دلار  را دریافت کنند. چون در پشت سر این حرکت یک پایداری حدود ۸۱۵۰  دلار وجود دارد اگر این ناحیه شکسته شود، شاهد یک تردید دیگر درکاهش به کانال ۷۸۰۰ دلار خواهیم بود.

شاخصه ای فنیBTC / USD
BTC/USD Coinbase May 12, 2018

 خوشبینی بازار همچنان ادامه دارد

همانطور که در بالا ذکر شد، علاقه مندان به بازار رمزارزها و معامله گران زیادی هستند که کمک خواهند کرد درآینده نزدیک بازارهای دارایی های دیجیتال رو به افزایش بگذارد. اما وجود تجربه سقوط گذشته انکار ناپذیر است ،کمی قبل از هر گونه توقفی اتفاق می افتد، به طوری که اکثر ارزها درهفته ی اخیر به اندازه ۳ هفته قبل تر آن کاهش پیدا کرده اند. با این حال، اکثر مردم هنوز هم به هفته های آینده پیش رو خوش بین هستند.

مطالب مرتبط:

رمزارز هایی که در سقوط، خلاف جهت ریزش بازار و بیت کوین حرکت کردند

گزارش روز بازار بیت کوین: روز های طلایی در انتظار ارز های رمزنگاری شده

بیت کوین کش چگونه می تواند از تکرار اشتباهات بیت کوین اجتناب کند؟

نوسانات جالب بازار رمزارز ها (بیت کوین و بیت کوین کش) با شروع ماه مه

توجه:

قیمت ها و به روز رسانی اطلاعات بازار  فقط به جهت  اطلاع رسانی می باشد و نباید به عنوان مشاوره تجاری در نظرگرفته شود. سایت کوین ایران  مسئول هیچ گونه سود و زیان شما نیست، زیرا تصمیم نهایی بر ای انجام تجارت توسط خواننده گرفته می شود.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=21111
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x