ایستگاه خبر

فوری: حمله هکرها به اطلاعات کاربران شرکت Ledger

کمپانی فرانسوی لجر Ledger ارائه دهنده کیف پول‌های سخت افزاری رمز ارزها اعلام کرده است که اطلاعات کاربران در این شرکت مورد حمله هکرها قرار گرفته است. این شرکت همچنین احتمال داده است که از حمله به این اطلاعات دو ماه گذشته است.

به گزارش خبرگزاری کوین دسک، مدیر اجرایی شرکت Ledger پاسکال  گاتیه امروز در پیامی به مشتریان خود اعلام کرده است که  این شرکت هدف یک حمله بزرگ قرار گرفته که از سوی یک نهاد بیرونی صورت گرفته است.

هکرها که هویت آنها مشخص نشده است به دیتابیس تجاری شرکت Ledger دسترسی پیدا کرده اند. بر این اساس مشتریانی که اطلاعات آنها مورد سرقت قرار گرفته است کسانی بوده اند که برای اشتراک خبرنامه این شرکت ثبت نام کرده بودند و یا ایمیل آنها به هر طریقی در مرکز اطلاعات Ledger موجود بوده است.

اطلاعات سرقت شده شامل آدرس ایمیل بیش از یک میلیون نفر و همچنین اسامی مشتریان، آدرس پستی و شماره تلفن ۹۵۰۰ نفر است.

در این اطلاعیه تاکید شده است که موجودی رمز ارزی، اطلاعات پرداختی و پسووردهای مشتریان مورد حمله قرار نگرفته است. این شرکت تخمین زده است که مهاجمان از آپریل تا اواخر ژوئن به اطلاعات دسترسی داشته اند. مقامات Ledger تاکید کرده اند که باگ امنیتی موجود را رفع کرده اند. آنها همچنین شکواییه ای را به این منظور به مقامات قضایی فرانسوی تحویل داده اند.

کمپانی فرانسوی گفته که اطلاعات مشتریان تاکنون در جایی منتشر نشده و هیچ درخواستی نیز از سوی مهاجمان صورت نگرفته است.

https://coiniran.com/?p=40350
دکمه بازگشت به بالا