ایستگاه خبر

رکورد جدید: معاملات رمزارز PayPal به حجم روزانه ۲۴۲ میلیون دلار رسید!

بر اساس داده‌های Nomics، غول پرداخت PayPal با معاملات رمزارز خود در روز دوشنبه رکورد دیگری را ثبت کرده است که ۲۴۲ میلیون دلار ارز دیجیتال نقل‌ و انتقال یافته است.

این رکورد جدی در حجم معاملات روزانه، رکورد ۱۲۹ میلیون دلاری یک هفته قبل را شکست. افزایش حجم دوشنبه در حالی رخ داد که قیمت بیت کوین اصلاح شدیدی در حدود ۲۰ درصد از بالاترین قیمتی که اخیراً به دست آمده داشته است.

با این حال، مشخص نیست که آیا این حجم معاملات رمزارز به دلیل افزایش خریدها در طی افت بوده است یا معامله گران با وحشت با سقوط قیمت‌ها دارایی‌های خود را می‌فروشند. دلیل آن هر چه باشد، بازارهای کریپتو پس از انتشار خبر افزایش حجم PayPal بهبود یافتند.

 || بیشتر بخوانید: چگونه با استفاده از پی پال (Paypal) بیت کوین خریداری کنیم ||

پذیرش گسترده رمزارزها
PayPal سالها پرداخت را برای صرافی‌های بزرگ ارزهای کریپتو مانند Coinbase تسهیل می‌کرد. این عضو همچنین یکی از اعضای بنیانگذار پروژه ارز دیجیتال فیس بوک Diem بود که پیش از این با نام Libra شناخته می‌شد، اما به دلیل واکنش‌های نظارتی از کنسرسیوم خارج شد.

ورود مستقیم PayPal به بازار ارزهای دیجیتال سال گذشته رخ داد زیرا اجازه خرید، فروش و نگهداری بیت کوین و سه رمزارز دیگر را در پلتفرم خود فراهم کرد. این حرکت در کل صنعت رمزارز مورد استقبال قرار گرفت و به عنوان اصلی‌ترین پذیرش رمزارزها شناخته شد.
قیمت بیت کوین از ماه گذشته روند بسیار صعودی داشت و به بالای ۴۱۰۰۰ دلار رسید. گرچه بسیاری به این روند صعودی را به عنوان حباب قیمتی نگاه می‌کنند، اما به سختی نشانه‌ای از کاهش شدید وجود دارد.

حتی در افت قیمت اخیر، تعداد کیف پول‌هایی که بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین در اختیار داشتند افزایش یافت، با این حال، کیف پول‌هایی با کمتر از ۰.۱ بیت کوین کاهش یافتند.
در همین حال، PayPal در حال سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های حوزه‌ی کریپتو است و اخیراً سهمی در راه‌اندازی اتوماسیون مالیات رمزنگاری Taxbit داشته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43156
دکمه بازگشت به بالا