ایستگاه خبر

لیست رمزارزهای پیشنهادی تاجر و تحلیلگر رمزارز لارک دیویس برای خرید!

تاجر و تحلیلگر رمزارز لارک دیویس چند دارایی کریپتوی برتر را برای خرید در این ماه پیشنهاد کرده است.

در ویدئویی جدید، دیویس به ۱۹۵۰۰۰ دنبال‌کننده‌اش در یوتیوب گفته است که اتریوم  (ETH) می‌تواند در هفته‌های آینده ارزش خود را تا دوبرابر افزایش دهد.

«ما هم اکنون در حال کشف قیمت اتریوم هستیم. این یک زمان بسیار هیجان انگیز است و همه چیز می‌تواند بسیار سریع حرکت کند …»

بدیهی است که اتریوم کاتالیزورهای مهمی دارد، از جمله راه‌اندازی معاملات آتی CME است که ظرف سه یا چهار روز آینده ارائه می‌شود. صندوق Galaxy Digital Ethereum در حال راه‌اندازی آن است و به مؤسسات راهی برای مواجهه مستقیم با اتریوم می‌دهد. Grayscale به تازگی دوباره خرید اتریوم را شروع کرده و در حقیقت، آنقدر محبوب شده است که سرمایه‌گذاران Grayscale بیش از بیت کوین، اتریوم خریداری کرده‌اند.

گزینه‌ی دومم بلاکچین الروند (EGLD) است که بهره‌وری بالایی دارد و دیویس می‌گوید پس از اینکه این پروتکل کیف پول مایار راه‌اندازی شد، ماه خوبی در انتظار سرمایه‌گذاران خواهد بود.

«Maiar برنامه کیف‌پول فوق‌العاده کاربرپسند [Elrond] است که به شما امکان خرید و فروش رمزارز را می‌دهد. همچنین به شما امکان می‌دهد با طیف وسیعی از محصولات DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) ارتباط برقرار کنید. اکنون طی چهار روز پس از راه‌اندازی، تعداد کل معاملات الروند دو برابر شده است. در حال حاضر صدها هزار بارگیری وجود دارد.»

نظر لارک دیویس همچنین درباره‌ی شبکه بلاکچین قابل همکاری Cosmos (ATOM) مثبت است. وی گفته است این دارایی کریپتو بی‌حاشیه به مسیر خود ادامه می‌دهد و بی‌سروصدا اکوسیستم خود را می‌سازد.

|| درباره بلاکچین Cosmos اینجا بیشتر بخوانید ||

«بسیاری از بزرگترین سکه‌های موجود در بازار با استفاده از Cosmos Tendermint SDK ساخته شده‌اند، و باعث می‌شوند Cosmos مرکز یک جهان همیشه در حال رشد در فضای رمزارز باشد. و خبر بزرگی که در حال حاضر از Cosmos به گوش می‌رسد، شروع ارتقا Star Stargate است … بلاکچین‌ها باید با یکدیگر تعامل کنند. ارتقا Star Stargate به این معنی است که تمام زنجیره‌های مبتنی بر Tendermint قادر خواهند بود از نظر قابلیت همکاری یک جهش گسترده به جلو داشته باشند.»

چهارمین دارایی کریپتو برای خرید این ماه طبق گفته دیویس، کاردانو (ADA) است زیرا این رقیب اتریوم آماده است تا یک اقتصاد توکنی را در بلاکچین خود راه‌اندازی کند.

|| برای آشنایی بیشتر با کاردانو بخوانید: آشنایی با کاردانو ||

آخرین سکه در لیست لارک دیویس پالکادوت (DOT) است، که وی از آن به عنوان «جانور خودرأی بلاکچین» یاد می‌کند.

«این سکه به مراتب بالاتر خواهد رفت. در واقع، با توجه به همه آنچه برای اکوسیستم پالکادوت اتفاق می‌افتد تقریباً ۱۰۰ دلار در این مرحله برآوردی محافظه‌کارانه به نظر می‌رسد، زیرا واقعاً خیلی سریع  موفق به صعود ۲۰ دلاری شد.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=43642
دکمه بازگشت به بالا