ایستگاه خبر

ساندرز: اگر دولت‌ها دخالت نکنند بیت کوین به یک میلیون دلار هم می‌رسد

الکس ساندرز (Alex Saunders) تحلیلگر و اینفلوئنسر حوزهٔ کریپتوکارنسی می‌گوید معتقد است بیت کوین به سوی یک میلیون دلاری شدن پیش می‌رود اما این صعود کمی زمان خواهد برد.

ساندرز در مصاحبهٔ اخیر خود با Stansberry Research اعلام کرد که بیت کوین در مسیری است که می‌تواند طی پنج سال آینده به ۱۰۰هزار دلار برسد. سپس به اعتقاد او بیت کوین روی یک میلیون دلار می‌ایستد و نتیجهٔ این امر به نحوهٔ تصمیم‌گیری دولت‌ها برای برخورد با رمزارزها بستگی دارد:

«من صادقانه فکر می‌کنم الان اگر همزمان به ارزش بازار و تریلیون دلاری که در ماه این روزها چاپ می‌شود نگاه کنید، فکر می‌کنم قطعا در پنج سال آینده قیمت بیت کوین به ۱۰۰هزار دلار هم برسد.

بعد از آن نحوهٔ واکنش دولت‌ها و بانک‌های مرکزی به میان می‌آید. آیا آن‌ها سخت تلاش خواهند کرد تا این کار را تعطیل کنند یا اینکه مجبور خواهند شد آن را به‌عنوان نوعی رقیب خنثی که مسئولیت مالی آن‌ها را بیشتر کند رها کنند؟ بسته به عملکرد آن‌ها، من فکر می‌کنم در ۱۰ یا ۲۰ سال آینده می‌توانیم به یک میلیون دلار برسیم. چراکه بیت کوین همچنان در حال رشد است و با طلا و فارکس و هرآنچه که قبلا ارزش ذخیره داشته است رقابت می‌کند. چرا همین حالا به سراغ بیت کوین نمی‌روید؟»

ساندرز خاطرنشان کرد که بیت کوین را ابزاری برای سریع ثروتمندشدن نمی‌داند و می‌گوید مردم معمولا خیلی دیر در دارایی‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند، درست زمانی که دیگر افزایش قیمت‌ها رخ داده است.

Source

https://coiniran.com/?p=42124
دکمه بازگشت به بالا