ایستگاه خبر

مجوز نزدک برای اکوسیستم یکتای روشمند معامله و استخراج رمز ارز ها

Bcause LLC، که خود را یک «اکوسیستم رمز ارز همه جانبه (full-stack)» توصیف کرده است، قصد استفاده از تکنولوژی نزدک برای فعالیت در بازار هایش را دارد.

Bcause LLC، که خود را یک «اکوسیستم رمز ارز همه جانبه (full-stack)» توصیف کرده است، قصد استفاده از تکنولوژی نزدک برای فعالیت در بازار هایش را دارد. این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرده که از ماشین تطبیقی، پایاپای و ابزار های نظارت بر بازار نزدک در پلتفرم چارچوب مالی آن برای ایجاد یک بازار نقدی رمز ارز در چند ماه آینده استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: حمایت نزدک از سامانه ی معاملات توکن سهام تحت قوانین اتحادیه اروپا

Bcause همچنین اعلام کرد که در نظر دارد یک بازار قراردادی طراحی کند و سازمان اوراق مشتقه ی پایاپای را به همراه کمیسیون معاملات آتی کالایی ایالات متحده (CFTC) راه اندازی نماید. طبق بیانیه ی مطبوعاتی، Bcause می خواهد فقط «مرکز یک مرحله ای (One-Stop Shop)» برای راه اندازی بازار تجاری نقدی، تسهیلات استخراج رمز ارز ها و اتاق پایاپای اوراق مشتقه و آتی، که یکبار برای همیشه توسط قانون گذاران تایید می شود راه اندازی کند.

در این بیانیه، معاون ارشد نزدک و سرپرست اپراتور های بازار و بازار های جدید، Paul McKeown، گفته است: « Bcauseیک اکوسیستم یکتای روشمند ایجاد کرده که به سرمایه گذاران، شرکا و بازیگران بازار یک تجربه جامع در بهره برداری از بازار رمز ارز ها و زنجیره ی ارزش آن را می دهد».

بیشتر بخوانید: صرافی سوئیسی SIX محصولات قابل معامله در بورس با پشتوانه اتریوم راه اندازی می کند

Fred Grede مدیرعامل Bcause در این بیانیه گفته است که شرکت او مفتخر است تا از تکنولوژی برای خدمات دهی در آینده استفاده کند. به طور خاص، تکنولوژی نظارت نزدک کمک می کند که از توانایی Bcause در نظارت بر دستکاری بازار یا دیگر رفتار های غیرقانونی در بازار نقدی و مشتقات، اطمینان داشته باشیم. Grede افزود:

«من انتظار دارم بازار ما طیف وسیعی از کاربران فعال در بازار های مالی و آشنا با تکنولوژی نزدک را به سمت خود جذب کند و نسل تازه ای از سرمایه گذاران بازار رو به رشد رمز ارز ها را بسازد».

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source

https://coiniran.com/?p=28446
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x