ایستگاه خبر

صنعت رمزارز برنده نتایج انتخابات ایالات متحده

با اعلام نتایج انتخابات ایالات متحده، بازارهای صنعت رمزارز افت آخر هفته خود را بهبود داده‌اند. آینده این صنعت با این تغییر مدیریت ناگهانی کمی روشن‌تر می‌شود.

پس از برگزاری یکی از پرشورترین و تفرقه‌انگیزترین انتخابات در تاریخ اخیر، بازرگانان و تحلیل‌گران دارایی‌های رمزارز به دنبال نکات مثبت دولت تازه انتخاب‌شده و سردمداران آن هستند.

جو بایدن، رئیس‌جمهور بعدی آمریکا برای چهار سال آینده، در مورد رمزارزها اظهارنظر کمی کرده است، اما به نظر می‌رسد همین اظهار نظر اندک هم بهتر از اظهارات رئیس جمهور پیشین است که آنها را مأیوس و دلسرد کند.

برنده واقعی صنعت رمزارز است:

رئیس اتحادیه DeFi ، کیائو وانگ یکی از تعداد ناظران این صنعت است که نکات مثبت را در انتخاب بایدن می‌بیند و نسبت به چهار سال آینده خوش‌بین است:

– بایدن و استخدام گری جنسلر طرفدار بیت کوین.
– ترامپ به صراحت با BTC دشمنی داشت.
– SBF دومین همکار بزرگ بایدن.
– یک مجلس سنا احتمالاً جمهوری‌خواه برای مقابله با گرایش های تنظیم تهاجمی.

منتظر چند سال آینده هستم.

– Qiao Wang (QwQiao) 8 نوامبر ۲۰۲۰

وی افزود: خصومت‌های قبلی علیه این صنعت به نام دفاع از دلار، نتیجه فعلی را دلخواه می‌کند.

دونالد ترامپ در ژوئیه ۲۰۱۹ صراحتاً اعتراف کرد که طرفدار بیت کوین و رمزارزها نیست، و اضافه کرد که آنها پول نیستند، ارزش آنها روشن نیست و رفتارها و فعالیت‌های غیرقانونی را تسهیل می‌کنند.

اخبار مبنی بر اینکه جو بایدن گری جنسلر، تنظیم کننده سابق بازار مشتقات رمزارز را برای کار در یک برنامه انتقال نظارت بر صنعت مالی استخدام خواهد کرد، نیز خبر خوشی تلقی شده است. جنسلر از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ به عنوان رئیس کمیسیون تجارت آینده کالا (CFTC) فعالیت می‌کرد و نگاه مثبتی به بیت کوین و خانواده رمزارزها دارد.

همچنین گزارش شده است که اقتصاددان Lael Brainard، فرماندار سابق فدرال رزرو که تلاش مشترک MIT را برای تحقیق در مورد CBDC انجام داد، به عنوان وزیر خزانه داری معرفی خواهد شد. مشاور عمومی و ناظر صنعت کامپاند مالی، جیک چروینسکی گفته است:

بایدن، رئیس جمهور منتخب فعلی در مورد رمزارزها به طور علنی چیزی نگفته است. چهار سال آینده سیاست صنعت رمزارز ایالات متحده بستگی به این دارد که چه کسانی در سمت‌های کلیدی منصوب شوند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41915
دکمه بازگشت به بالا