ایستگاه خبر

ساعت کریپتو یا ساعت زمین؟ (رویداد ویژه ماینر ها برای کره زمین)

استخراج کنندگان رمزارز، دعوت شده اند تا با خاموش کردن بخشی از سخت افزار خود بین ساعت 8.30 تا 9.30 عصر به وقت محلی، روز 24 مارچ، به کمپین "ساعت زمین" امسال بپیوندند. جامعه رمزارز روسیه ابتکار شرکت کردن در رویداد سالیانه WWF (صندوق جهانی حیات وحش) را آغاز کردند. سازماندهان "ساعت کریپتو" امید دارند با این کار توجه ها را نسبت به ضرورت کاربست تکنولوژی های دوستدار محیط زیست بلاکچین جلب کنند.

به گزارش کوین ایران به نقل از news.bitcoin.com، ” ساعت کریپتو ” در رویداد سالیانه صندوق جهانی حیات وحش، که به ” ساعت زمین ” مشهور است شرکت خواهد کرد. کمپین WWF هر ساله معمولا در روز های پایان ماه مارچ، شرکت ها و عموم مردم را تشویق می کند تا روشنایی های الکتریکی خود را برای یک ساعت خاموش کنند. امسال استخراج گرانی از روسیه و سراسر جهان توسط استخراج گران و کارشناسان بلاکچین روسیه دعوت شده اند تا تجهیزات خود را دقیقا در ساعت ۸.۳۰ عصر روز بیست و چهارم مارس (چهارم فرودین ماه ۱۳۹۷) خاموش کنند.

سازمان دهندگان به Rambler گفتند که استخراج کنندگان با پیوستن به این ابتکار، مسئولیت پذیری اجتماعی خود و تعهد مراقبت از این کره خاکی را نشان می دهند. آنها بر این امیدند ساعت کریپتو وادارشان کند به سبز کردن تکنولوژی های بلاکچینیِ مورد استفاده خود، بیاندیشند.

مطابق برخی برآوردها، شبکه بیت کوین سالانه تا سقف ۵۰ تراوات-ساعت برق مصرف می کند و این نرخ رو به افزایش است. از این هم که بگذریم، استخراج رمزارز گرمای بسیار زیادی تولید می کند. خنک کردن سخت افزار های تخصصی قدرتمند، انرژی بیشتری نیاز دارد.

ساعت کریپتو چقدر تاثیرگذار است؟

همراهی استخراج گران رمزارز ها با کره زمین در رویداد ساعت کریپتو (ساعت زمین ماینر ها)
http://www.lagunalangco.com

سازمان دهندگان ساعت کریپتو با پافشاری، مسئولین را به تهیه یک نقشه استخراج زیست محیطی (eco mining map) به منظور مشخص کردن نقاطی مناسب برای ساختن مزرعه های استخراج، نزدیک به منابع انرژی تجدید پذیر، سوق خواهند داد. آنها اقدامات لازم را برای تحریک جریان سرمایه گذاری به سمت پروژه های استخراج دوستدار محیط زیست در فدراسیون روسیه به عمل خواهند آورد.

به گفته Petr Dvoryankin، بنیانگذار کریپتولایف (Cryptolife)، یک شبکه بین المللی سرمایه گذاران اموال دیجیتال، “ما خواستار توسعه سیستم هایی جهت بهره برداری از حرارت تولیدی استخراج و پیاده سازی هایی از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (Distributed Ledger) کم مصرف تر، هستیم.” وی که خود از سازماندهان ساعت کریپتوست، یکی از اعضای شورای متخصصین در “مجلس دوما” است که مشغول کار کردن روی چارچوب حقوقی، برای بخش فین تک کشور است (فین تک به معنای فناوری های مالی Financial Technologies است).

روسیه، بهشت استخراج کنندگان

با برق ارزان و اقلیم سرد، روسیه موقعیت هایی عالی به منظور اجرای عملیات پرسود استخراج ارائه می نماید. تسهیلات تولید برق این کشور توان تولید ۴۰ درصد مازاد بر نیاز بازار داخلی را داراست. بهبود بهره وری انرژی در دو بعد خانگی و تجاری، به شکل چالشی عظیم برای پیشرفت اقتصادی روسیه باقی مانده است.

ساعت زمین

همراهی استخراج گران رمزارز ها در روسیه با کره زمین در رویداد ساعت کریپتو (ساعت زمین ماینر ها)
competitionsinaustralia.com

ساعت زمین امسال بین ساعت ۸.۳۰ تا ۹.۳۰ عصر به وقت محلی، مورخ ۲۴ مارچ می باشد. این رویداد سال ۲۰۰۷ در استرالیا آغاز شد. امروزه، سالانه در بیش از ۷۰۰۰ شهر در سراسر جهان برگزار می شود. این مراسم به شکلی نمادین نشان دهنده تعهد افراد، جوامع، کسب و کارها و سازمان ها به این کره خاکی و آینده آن است.

شعار ساعت زمین ۲۰۱۸ در روسیه “رای دادن به طبیعت” است. این کمپین به منظور بالا بردن سطح آگاهی در امور حفاظت از محیط زیست همچون حفظ ذخایر طبیعی، توسعه منابع انرژی جایگزین، تفکیک جمع آوری زباله و بازیافت آن تشکیل شده است. از شرکت کنندگان دعوت می شود برای مهمترین ابتکار محیطی رای دهند.

انتظار  می رود رویداد ۲۰۱۸ بزرگ ترین تا به امروز باشد. با توجه به ارزیابی های مقدماتی، ۳۰ میلیون روس امسال در این کمپین شرکت خواهند نمود.

آیا استخراج کننده ارز های رمزنگاری شده هستید؟ در صورتیکه در ساعت زمین، دستگاه های ماینینگ خود را در ساعت زمین خاموش می کنید، تجربه و حس خود را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید!

https://coiniran.com/?p=19375
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x