ایستگاه خبر

شاخص اوراق آتی شتکوین یا SHIT-PERP راه جدیدی برای فروش استقراضی آلتکوین‌ها

شاخص SHIT-PERP، متشکل از ۵۸ رمز ارز با کمترین سهم بازار شامل پروژه‌هایی مانند Wave ،Grin و Nano در کنار دو شاخص MID-PERP و ALT-PERP ارائه شده است. این شاخص به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد به روشی نوآورانه با رمز ارز ها در تعامل باشند، مثلا:

  • اگر می‌خواهید در یک ICO خاص اما نه در کل صنعت شرکت کنید، می‌توانید SHIT-PERP شورت کنید. با فروش استقراضی آلتکوین‌هایی با بازار بزرگتر، می‌توانید ریسک معاملات خود را پوشش دهید و حد ضرر را نیز محدود کنید.
  • اگر بخواهید کل آلتکوین‌های کم حجم بازار را شورت کنید، می‌توانید از SHIT-PERP استفاده کنید. شاخص اوراق آتی یکی از معدود راه‌های فروش استقراضی آلتکوین‌های کم حجم بازار است.
  • اگر فکر می‌کنید تسلط بیت کوین بر بازار بیش از حد زیاد است، می‌توانید تمام سه نوع شاخص آتی آلتکوین FTX را بخرید و BTC-PERP (شاخص آتی بیت کوین) را بفروشید.

FTX یک بازار معاملاتی خارج از بورس، معاملات آتی ، معاملات شاخصی در اختیار معامله‌گران قرار می دهد و به زودی معاملات لحظه‌ای و اهرمی را اضافه خواهد کرد. ارتباط FTX با پروژه‌ی تحقیقاتی Alameda موجب نقدینگی بالای قراردادها روی این پلتفرم شده است. Alameda که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده، بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دارایی دیجیتالی را تحت کنترل دارد و ارزش معاملات روزانه این پلتفرم بین ۶۰۰ میلیون دلار تا ۱.۵ میلیارد دلار است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=31049
دکمه بازگشت به بالا