ایستگاه خبر

بازگشت صرافی Huobi به بازار ایالات متحده

به گفته دو جون (Du Jun)، یکی از بنیانگذاران صرافی رمز ارزی Huobi، این صرافی آماده ورود مجدد به بازار ایالات متحده است.

در مصاحبه‌ای با CNBC، دو جون اشاره کرد که این شرکت مستقر در سیشل ممکن است از راه‌اندازی یک صرافی رمز ارزی در ایالات متحده به نفع هدف قرار دادن مناطق مختلف مانند شرکت مدیریت دارایی خودداری کند.

دو گفت:

«من فکر می‌کنم شرکت مدیریت دارایی تجارت بزرگتری نسبت به صرافی باشد، که بازتاب بازار مالی سنتی نیز هست. من فکر نمی‌کنم صرافی یک عنصر ضروری برای ورود به ایالات متحده باشد.»

Huobi اولین بار در سال ۲۰۱۸ وارد بازار ایالات متحده شد، اما این سرمایه‌گذاری کوتاه مدت بود و صرافی در سال بعد فعالیت خود را متوقف کرد.

دو توضیح داد:

«ما به سرعت خودمان را کنار کشیدیم زیرا در آن زمان تعهد قوی به بازار نداشتیم و تیم مدیریتی‌مان در ایالات متحده قوی نبود.»

گسترش بین‌المللی Huobi

با توجه به CoinMarketCap، صرافی هوبی با بیش از ۲ میلیارد دلار حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته، در حال حاضر ششمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال است.

اگرچه این شرکت سال گذشته به دنبال ممنوعیت صنعت کریپتو در این کشور، مجبور به خروج از چین شد.

به گفته دو جون، خروج از چین کم شدن حدود ۳۰ درصد از درآمد Huobi را به همراه داشت، اما همچنین به شرکت انگیزه‌ای برای توسعه بین‌المللی خود داد.
دو گفت:

«ما چاره دیگری نداریم جز اینکه از تمام توان خود برای پیشبرد استراتژی جهانی خود استفاده کنیم.»

او افزود که علاوه بر بازار ایالات متحده، Huobi همچنین در حال بررسی امکان راه‌اندازی یک دفتر مرکزی در اروپا است.

در حالی که دو مشخص نکرد که Huobi در صورت بازگشت به بازار ایالات متحده، کدام کسب و کار را ابتدا راه‌اندازی خواهد کرد، این شرکت در حال حاضر صاحب یک واحد مدیریت دارایی ثبت‌شده در هنگ کنگ است.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۲۶ بهمن) – آیا باید منتظر روند صعودی قیمت بیت کوین باشیم؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=49928
دکمه بازگشت به بالا