ایستگاه خبر

ErisX می‌خواهد گزینه معاملات آتی را راه‌اندازی کند! ورود وال استریت به دنیای رمز ارزها؟!

صرافی آمریکایی ErisX بی سر و صدا اعلام‌کرده که قرار است به زودی گزینه معاملا آتی را به پلت‌فرم معاملاتی خود اضافه کند.

به گزارش خبرگزاری Altcoin Buzz، کمپانی ErisX با ارسال پیامی به مشتریان خود در روز 16 دسامبر آنها را از این تصمیم آگاه کرده است. این پیام هم به معامله‌گران و هم به سرمایه‌گذاران این پلت‌فرم ارسال شده است. تاکنون هیچ جزئیاتی در رابطه با این آپشن معاملاتی منتشر نشده است.

مت ترودو Matt Trudeau مدیر فناوری ErisX اظهار کرده است که گزینه معاملات آتی بیت‌کوین بسیار ساده و اصطلاحا یوزر فرندلی خواهد بود. در واقع کاربران هیچ مشکلی برای کار با این آپشن جدید صرافی نخواهند داشت.

این پلتفرم معاملاتی که توسط Wall Street حمایت می‌شود، در سال 2018 وارد دنیای رمز ارزها شد. وعده آنها از ابتدا جلب حمایت بیشتر وال استریت برای ورود به دنیای رمز ارزها بوده است. در آپریل 2019 معاملات تایب B این صرافی به منظور تمرکز بیشتر بر رمز ارزها به حالت تعلیق در آمد. در این مدت آنها توانستند شرکای بزرگی از وال استریت جذب کنند. شرکت‌های بزرگی چون  Dragonfly Capital Partners و Castle Island اکنون از سرمایه‌گذاران این پلت فرم هستند.

به گزارش Crunchbase آنها تاکنون توانسته اند بالغ بر 47 میلیون دلار سرمایه از شرکای خود جذب کنند. به نظر می‌رسد ورود وال استریت به دنیای رمز ارزها آینده هیجان انگیزی را برای دنیای رمز ارزها رقم بزند. نظر شما چیست؟ آیا این می‌تواند نشانه خوبی از تغییر روند نزولی بازار رمز ارزها باشد؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا