ایستگاه خبر

صرافی رمز ارز Coinbase ، شرکت زیرساخت بلاک چین Bison Trails را می‌خرد

صرافی رمز ارز Coinbase ، مستقر در سانفرانسیسکو، امروز اعلام کرد که شرکت ارائه‌دهنده خدمات زیرساخت بلاک چین، Bison Trails را خریداری می‌کند. هنوز اطلاعاتی درباره‌ی قیمت این توافق‌نامه منتشر نشده است.

کوین بیس ابتدا در سال ۲۰۱۹ در شرکت Bison Trails سرمایه‌گذاری کرد. شرکت Bison Trails و بخش‌های مختلف کوین بیس از آن زمان تا کنون همکاری نزدیکی داشته‌اند. نمایندگان هر دوی این شرکت‌ها در اوایل ۲۰۲۰ به اتحاد اثبات سهام (Proof of Stake Alliance) ملحق شدند. همچنین، هر دو شرکت از اعضای فعلی انجمن Diem (لیبرا سابق) شرکت فیس بوک هستند.

به هر حال کوین بیس اجازه می‌دهد که Bison Trails با نام تجاری و محصولات مختص خود به فعالیتش ادامه دهد.

از نگاه ناظران بازار، می‌گویند این اولین در تراکنش‌های متعدد این صرافی در سال جاری خواهد بود. برای همین، با این که آن‌ها هنوز عرضه‌ی عمومی اولیه در بازار بورس را تأیید نکرده‌اند، اما این اتفاق می‌تواند نقدینگی بیشتری را برای چنین خرید‌هایی در اختیرشان قرار دهد.

صرافی رمز ارز Coinbase

بنا بر اعلامیه‌ای، کوین‌ بیس با اشاره به این که شرکت Bison Trails در مسیر رشد و توسعه‌ی این صرافی قرار گرفته، توضیح داد:

“مشابه با نقش مدیریت قابل اعتماد در راه‌اندازی موجی از نوآوری در پارادایم وب سنتی، استراتژی ما این است که با ارائه‌ راه‌حل‌های استارتر برای ارتقای مقیاس‌پذیری و توزیع زیرساخت‌های رمز ارز، نوآوران و پیشگامان فردا را برای انجام بهترین تصمیماتشان کمک کنیم. این زیرساخت، ما را برای یکی از بزرگترین تحولات تاریخ صنعت مالی در صد سال اخیر آماده می‌سازد. با این قدم، به ایجاد یک سیستم مالی آزاد و موفقیت در مهم‌ترین مأموریت خود نزدیک‌تر خواهیم شد.”

بنا بر اظهارات سوروجیت چاترجی، مدیر محصول صرافی رمز ارز Coinbase ، این همکاری به آن‌ها کمک می‌کند که با استفاده از زیرساخت شرکت Bison Trails، برخی از سیستم‌های درونی خود را پولی‌سازی کند. وی این اقدام را مشابه با تصمیم آمازون برای تبدیل عملیات ابری داخلی خود به یک کسب و کار برای تسهیل پیچیدگی‌های زیرساخت اینترنت می‌داند.

از منظری، صرافی رمزارز Coinbase ، قبلا هم برای شتاب دادن به نوآوری، بسترها را فراهم می‌کرده است. آن‌ها ابتدا زیرساخت حضانت ذخیره‌ی دارایی‌های مشتریان خود را پایه‌ریزی کرد. سپس خدمات خود را برای مشتریان نهادی توسعه داد. آن‌ها حتی پروژه‌ی روزتا، مجموعه‌ای از ابزار داخلی برای ترکیب بلاک چین با پلتفرم خود را به یک پروژه‌ی متن‌-باز تبدیل کردند.

شرکت Bison Trails

این شرکت یک شرکت خدمات زیرساخت بلاک چین است که اجازه می‌دهد افراد از راه دور یک گره را بر روی بلاک چین‌های دیگر اداره کنند. خدمات این شرکت در حال حاضر از پروتکل‌های بلاک چین اصلی مثل اتریوم ۲.۰، تزوس و پولکادوت پشتیبانی می‌کند. شرکت Bison Trails در سال ۲۰۱۹ تونست ۲۵ میلیون دلار را از سرمایه‌گذاران خود از جمله صرافی رمز ارز Coinbase جمع‌آوری کند.

بنا بر اظهارات سوروجیت چاترجی، مدیر محصول صرافی کوین بیس، این همکاری به آن‌ها کمک می‌کند که با استفاده از زیرساخت شرکت Bison Trails، برخی از سیستم‌های درونی خود را پولی‌سازی کند.

این شرکت در یک اعلامیه بیان کرده است که به اهداف خود در راستای فراهم کردن زیرساخت‌های نوین در چندین بلاک چین اصلی متعهد باقی خواهند ماند تا اکوسیستم رمز ارز و نواورآن در آینده از آن بهره ببرند.

|| بیشتر بخوانیم: ویدیو معرفی سرویس Twetch + طریقه استفاده از کیف پول Moneybutton

Source

https://coiniran.com/?p=43317
دکمه بازگشت به بالا