ایستگاه خبر

صرافی رمز ارزی بیتمکس ۱.۵ میلیون توکن BMEX را ایردراپ کرد

صرافی رمز ارزی بیتمکس در راستای احیای علاقه‌مندی سرمایه‌گذارن خرد ۱.۵ میلیون از BMEX، اولین توکن بومی خود را به کاربران عرضه کرد.

مزایا برای دارندگان توکن BMEX????

✅ کارمزد معامله #تخفیف
✅ امتیازات، تجربیات و کالاهای انحصاری @BitMEX
✅ خدمات VIP برای کاربران با ۵۰۰۰۰۰+ BMEX
???? دسترسی زودهنگام به محصول + دوره های رایگان #BitMEXAcademy…

— BitMEX (@BitMEX) 31 ژانویه ۲۰۲۲

این توکن‌های مبتنی بر اتریوم در یک قرارداد سرمایه‌گذاری پنج‌ساله قفل شده‌اند و حداکثر عرضه آن ۴۵۰ میلیون است. از این موارد برای پاداش دادن به کاربران جدید و موجود BitMEX استفاده می‌شود و به آن‌ها امکان می‌دهد در هزینه‌های معاملات تخفیف دریافت کنند.
توکن‌ها به شرح زیر توزیع می‌شوند: ۵ درصد برای ایردراپ‌های آینده، ۲۰ درصد برای تامین نقدینگی هنگام راه‌اندازی معاملات نقطه‌ای، ۲۰ درصد به عنوان مشوق‌های کارکنان، ۳۰ درصد برای بازاریابی و پاداش‌های وابسته و ۲۵ درصد به عنوان ذخیره بلندمدت رزرو می‌شود.

بیتمکس گفت که توکن‌های BMEX به صرافی اجازه می‌دهد خدمات خود را گسترش دهد و کاربران جدیدتر را جذب کند. این یک گام فراتر از تأسیس اولیه آن به عنوان یک صرافی صرفاً مبتنی بر معاملات آتی است. قراردادهای آتی ابزارهای مالی محبوبی هستند که قیمت دارایی‌ها را رصد می‌کنند.
BitMEX قصد دارد هر سه ماه یکبار BMEX را بسوزاند تا سودمندی برای دارندگان را افزایش دهد.
دارندگان توکن دسترسی رایگان به دوره‌های آکادمی بیتمکس و کانال‌های اجتماعی خصوصی و نرخ بازدهی افزایش یافته در سپرده‌های BitMEX EARN، محصول درآمد غیرفعال صرافی، دارند.
مزایای Savvier شامل دعوت به رویدادهای انحصاری، کالاهای BitMEX و بلیط VIP برای رویدادهای ورزشی برای دارندگان ۵۰۰۰۰۰ BMEX و بالاتر است.
دارندگان می‌توانند BMEX را از اول فوریه به اشتراک بگذارند. معاملات نقطه‌ای توکن‌های BMEX در اوایل سه ماهه دوم و پس از راه‌اندازی صرافی نقدی بیتمکس آغاز می‌شود.

در زمان نگارش این خبر این توکن‌ها نمی‌توان برداشت کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۵ بهمن) – آیا روند نزولی به پایان خواهد رسید؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=49570
دکمه بازگشت به بالا