ایستگاه خبر

نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا اسپانسری مالی رمزارزی می‌پذیرد!

جو یورگنسن، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات‌متحده از حزب لیبرتاریان، در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که اسپانسری مالی رمزارزی می‌پذیرد. او گفت کمک‌های مالی را برای فعالیت‌های انتخاباتی خود در قالب ریپل، بیت کوین، اتریوم و… خواهد پذیرفت و جامعه کریپتو در صورت تمایل می تواند از او حمایت کند.

اسپانسری مالی رمزارزی - کوین ایران

جو یورگنسن، با ۶۳ سال سن، نامزد حزب لیبرتاریان برای پست ریاست‌جمهوری ایالات‌متحده در انتخابات ماه نوامبر است و تجربه تصدی پست معاون رئیس‌جمهور در سال ۱۹۹۶ را دارد. در ۱۳ اکتبر ، او در صفحه رسمی توئیتر خود با خطاب قراردادن دارندگان رمزارز گفت که فعالان این حوزه می‌توانند از طریق Bitpay و در قالب XRP ،Bitcoin ،ETH ،Bitcoin Cash و دیگر رمزارزها  از او پشتیبانی کنند.

یکی از کاربران گفت که یک سیاست حامی رمزارزها حمایت و پشتیبانی وسیعی را برای یک نامزد انتخاباتی به همراه خواهد داشت، که یورگنسن پاسخ داد که او کاملا طرفدار رمزارزهاست و معتقد است که دولت ایالات متحده صاحب انحصاری پول نیست.

جدا از تلاش برای جذب اسپانسری مالی رمزارزی به نظر می‌رسد که او منتقد سیاست پولی فعلی اعمال شده توسط ترامپ است:

«من یک سیاست حامی اقتصاد رمزارزی دارم. من ۱۰۰٪ با رمزارزها موافقم. دولت انحصار پول را در اختیار ندارد و در مقابل آنچه آنها این روزها “پول” می نامند، گزینه‌های بسیار بهتری وجود دارد.»

در سال جاری، ۲۲ درصد از کل عرضه USD در گردش توسط فدرال رزرو به عنوان بخشی از برنامه محرک برای حمایت از جمعیت ایالات متحده و کاهش عواقب توقف اقتصادی، چاپ شده است. بسیاری از کارشناسان مالی و متخصصان رمزارزها به این برنامه چاپ اسکناس نقد وارد کرده‌اند و گفتند که احتمال دارد در آینده تورم فوق العاده‌ای ایجاد شود. دوستداران بیت کوین اما معتقدند که این موضوع موجب افزایش قیمت و محبوبیت BTC خواهد شد.

جو یورگنسن همچنین در توییت دیگری اشاره کرد که در حال برنامه‌ریزی برای شرکت در پادکست Peter McCormack که بسیار موردعلاقه جامعه کریپتوست می‌باشد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41494
دکمه بازگشت به بالا