ایستگاه خبر

صرافی Crypto.com امسال اسپانسر مالی جام‌جهانی فوتبال خواهد بود

بر اساس بیانیه مطبوعاتی روز چهارشنبه، صرافی Crypto.com اسپانسر جام جهانی فوتبال در سال جاری خواهد شد.

Crypto.com اسپانسر فیفا خواهد بود

فیفا اعلام کرده است که Crypto.com اسپانسر جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ خواهد بود که در ماه‌های نوامبر و دسامبر در قطر برگزار می‌شود.

Crypto.com در طول مسابقات فوتبال در داخل و خارج از استادیوم‌ها حضور تجاری پیدا می‌کند. این صرافی همچنین به کاربران این شانس را می‌دهد که در مسابقات شرکت کنند و در قرعه‌کشی این صرافی برنده شوند.

Crypto.com حامی انحصاری پلتفرم معاملات ارز دیجیتال این رویداد خواهد بود. سایر حامیان مالی عبارتند از Budweiser، McDonald’s، شرکت فناوری Hisense، و شرکت گوشی‌های هوشمند Vivo.

کی مداتی، مدیر ارشد بازرگانی فیفا، گفت:

فیفا خوشحال است که یک برند جهانی مانند Crypto.com به عنوان حامی تورنمنت حرفه‌ای فوتبال امسال به ما بپیوندد.

مداتی خاطرنشان کرد:

هیچ پلتفرمی بزرگتر از پلتفرم جهانی فوتبال فیفا وجود ندارد. بیش از ۳.۵ میلیارد نفر جام جهانی قبلی را در سال ۲۰۱۸ تماشا کردند، که باعث شد قرارداد اسپانسری مالی در سراسر جهان بسیار قابل مشاهده باشد.

Crypto.com در حال حاضر سومین صرافی بزرگ از نظر حجم معاملات است و حجم معاملات خود را در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۸ میلیارد دلار گزارش کرده است. این صرافی ادعا می‌کند به بیش از ۱۰ میلیون مشتری در سراسر جهان خدمات ارائه می‌دهد.

مقدار پولی که این صرافی برای حمایت از فیفا ارائه کرده فاش نشده است.

حمایت‌های ورزشی قبلی

Crypto.com قراردادهای حمایتی دیگری نیز داشته است. گفته می‌شود تا اواخر سال ۲۰۲۱ بیش از ۴۰۰ میلیون دلار برای این معاملات هزینه کرده است.

این شرکت قبلاً اسپانسر تیم فرمول یک استون مارتین، فیلادلفیا ۷۶ NBA، باشگاه فوتبال اروپا پاریس سن‌ژرمن و قهرمانی نهایی مبارزه (UFC) بود.

چندین شرکت رمز ارزی دیگر نیز شراکت‌های ورزشی را تشکیل داده‌اند. FTX شاید برجسته‌ترین آن‌ها باشد، زیرا قراردادهایی را در NBA و MLB امضا کرده است، حقوق نامگذاری حداقل دو سالن را خریداری کرده و در حال مذاکره برای معاملات دیگر است.

شرکت بلاکچین و استیبل کوین Terra نیز امسال یک مشارکت ورزشی داشت. در ماه فوریه، در یک معامله ۳۸ میلیون دلاری از واشنگتن نشنالز MLB حمایت کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی رمز ارز ایرانی کدام است؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=50362
دکمه بازگشت به بالا