ایستگاه خبر

مشارکت Chainalysis و Crypto.com

شرکت تحلیلی-نرم افزاری Chainalysis از هفته‌ی آینده با صرافی Crypto.com برای ارائه‌ی چندین راهکار امنیتی به‌طور پیوسته مشارکت خواهد نمود. این مشارکت بر تراکنش‌های درون-زنجیره‌ای و خدمات حسابرسی آتی این صرافی نظارت خواهد داشت.

امنیت را جدی بگیرید

صرافی رمز ارز Crypto.com در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی از برنامه‌ی خود برای مشارکت با شرکت تحلیلی-نرم افزاری Chainalysis پرده برداشت. هدف این مشارکت پشتیبانی از ادغام توکن بومی CRO با شبکه‌ی داخلی صرافی خواهد بود. Crypto.com خاطرنشان شد که هسته‌ی مرکزی این مشارکت ارتقای مسایل امنیتی خواهد بود. بر اساس اطلاعات منتشر شده، ابزارها و راهکارهای شرکت Chainalysis می‌توانند امنیت شبکه‌ی Crypto.com را تقویت نمایند.

یکی از این ابزارها، نرم افزار شاخص مدیریت ریسک شرکت Chainalysis است که توسط نهادهای نظارتی برای کنترل و رصد فعالیت‌های مجرمانه استفاده می‌گردد. بهره‌مندی از این ابزار با گسترش پیوسته‌ی حملات سایبری امری ضروری است. ابزار دیگری که در این مشارکت استفاده خواهد شد Chainalysis KYT نام دارد، که انحصارا برای نظارت بر تراکنش‌های قانونی توسعه یافته است.

مشارکت Chainalysis و Crypto.com

توسعه‌ی Crypto.com

این صرافی درحال گسترش طیف محصولات و خدماتی است که به مشتریانش ارائه می‌دهد، با این وجود از افزایش روز افزون تقاضا برای رمز ارزها نیز غافل نمانده است. فارغ از مباحث امنیتی، اکنون زمان بسیار پرتکاپویی برای Crypto.com است. بلافاصله پس از اعلام مشارکت با شرکت Chainalysis، این صرافی از خدمات وام‌دهی خود برای رمز ارزهای کاردانو و استلار خبر داد. این موضوع منجر به انفجار قیمت این دو رمز ارز در چندماه گذشته شده است.

لازم به ذکر است که پشتیبانی صندوق سرمایه‌گذاری Grayscale از استلار و کاردانو در افزایش قیمت این توکن‌ها بسیار موثر بوده است. Grayscale از راه این مشارکت دامنه‌ی فعالیت «ویزا کارت» را به مناطقی که پذیرای استفاده از رمز ارزها هستند گسترش خواهد داد.

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد!

Source

https://coiniran.com/?p=44758
دکمه بازگشت به بالا