ایستگاه خبر

در صرافی Crypto.com اکنون می‌توانید با Apple Pay رمز ارز بخرید!

صرافی Crypto.com امروز از ادغام Apple Pay در اپلیکیشن و وبسایت خود خبر داد. در حالی که سازنده آیفون به طور مستقیم از پرداخت رمز ارزی پشتیبانی نمی‌کند، کاربران Crypto.com این گزینه را خواهند داشت که از طریق Apple Pay از طریق کارت اعتباری یا کارت نقدی خریدهای درون برنامه‌ای خود را انجام دهند.

Apple Pay به کاربران امکان می‌دهد به جای ذخیره شماره واقعی کارت در دستگاه یا سرورهای اپل، جزئیات کارت اعتباری‌شان را در دستگاه‌های آیفون خود ذخیره کنند و سپس می‌توانند از طریق پایانه‌های فروشگاه‌ها پرداخت‌ها را انجام دهند یا اقلام را از طریق برنامه‌ها خریداری کنند.

این عملکرد جدید اکنون فقط برای کاربران ایالات متحده، به استثنای ساکنان ایالت نیویورک و مناطق ایالات متحده (پورتوریکو، گوام، ساموآی آمریکا، جزایر ویرجین، جزایر ماریانای شمالی) در دسترس است. با این حال، صرافی قصد دارد در آینده این ویژگی را به تدریج در کشورهای دیگر نیز عرضه کند.

لازم به ذکر است که برای استفاده از گزینه پرداخت جدید، مشتری باید کارت ویزا، مسترکارت یا مایستروی صادرشده در ایالات متحده را داشته باشد که در اختیار Apple Pay قرار گرفته است.

Apple Pay به شما امکان می‌دهد خریدهای درون برنامه‌ای را به‌صورت یکپارچه و ایمن از برنامه صرافی Crypto.com در آیفون انجام دهید. برای استفاده از این ویژگی، کاربران ابتدا باید کارت اعتباری/دبیت خود را به کیف پول اپل در آیفون اضافه کنند. پس از افزودن کارت بانکی خود به کیف پول اپل، کاربران می‌توانند از Apple Pay به عنوان راهی سریع و امن برای خرید ارزهای دیجیتال در اپلیکیشن Crypto.com استفاده کنند.

در اوایل ماه مه، Crypto.com با غول تجارت الکترونیک کانادایی Shopify یکپارچه شده است تا بازرگانان جهانی بتوانند پرداخت‌های کریپتو را بپذیرند و در هزینه‌های پردازش از طریق تسویه نقدی نهایی صرفه‌جویی کنند.

هدف از ادغام این است که کارها را برای تقریباً دو میلیون تاجر Shopify آسان‌تر کند تا بتوانند دسترسی به محصولات را برای مشتریانی که با ارزهای دیجیتال پرداخت می‌کنند، گسترش دهند. پرداخت Crypto.com همچنین جایگزینی برای شبکه‌های کارت سنتی مانند ویزا و مسترکارت ارائه می‌دهد.

این همکاری با بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر کریپتو در سراسر جهان، پتانسیل بازار گسترده‌ای را برای بازرگانان آنلاینی که به دنبال جذب کاربران کریپتو به وبسایت‌های خود هستند، فراهم می‌کند. پرداخت Crypto.com دارای کارمزد تراکنش صفر و فقط ۰.۵ درصد برای تسویه حساب است.

صرافی Crypto.com همواره در پنج صرافی برتر جهانی از نظر حجم نقطه قرار می‌گیرد و از ۲.۷ میلیون تراکنش در ثانیه پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، انتقال بدون درز USD از طریق ادغام با سیلورگیت (Silvergate) و سیرکل (Circle) در این صرافی دسترس است.

 

پیشنهاد مطالعه: فهرست صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی

 

Source

https://coiniran.com/?p=57390
دکمه بازگشت به بالا