ایستگاه خبر

اهدای ۱۰۰۰۰ دلار بیت کوین و CRO توسط پلتفرم Crypto.com

Crypto.com به کاربران جدید و قدیمی اپلیکیشن خود، ۳۰ جایزه جایزه ۱۰۰ دلاری اهدا خواهد کرد. این بخشش‌ها به مناسبت کریسمس انجام می‌گیرد و کاربران قدیمی بیشترین شانس را برای برنده شدن دارند. کاربران برای اینکه برای این بخشش‌ها واجد شرایط باشند، باید ۱۰۰ دلار کریپتو را از ابتدای دسامبر تا کنون در این پلتفرم ترید کرده باشند. این متقاضیان همچنین لازم است که در سه سال قبل بیت کوین ترید کرده باشند. کاربران جدید هنوز هم فرصت دارند که تا ۱۸ دسامبر ساعت ۰۰:۰۰ به وقت هماهنگ جهانی ترید کنند و برای شرکت در این رقابت واجد شرایط شوند.

متقاضیان باید از اولین خرید بیت کوین خود از اپلیکیشن Crypto.com اسکرین شات تهیه کنند و آن را بر روی تویتر پست کنند. این اسکرین شات باید به همراه هشتگ‌های #firstBTC و #CRO در تویتر پست شود. البته این کل قضیه نیست و این پلتفرم رقابت دیگری را از ۲۱ تا ۳۱ دسامبر راه‌اندازی خواهد کرد. در این فاصله، هر روز یک کاربر ۲۵۰ دلار برنده می‌شود و تمام کاری که باید برای واجد شرایط شدن برای شرکت در این رقابت انجام دهید، این است که در این صرافی ترید انجام دهید.

Crypto.com مبلغ ۵۰۰۰ دلار را نیز از طریق کانال تلگرامی رسمی خود اهدا خواهد کرد. در صورت انجام وظایف مختلف و کسب امتیاز، ۵۰ نفر از کاربران کانال هر کدام ۱۰۰ دلار به صورت CRO دریافت خواهند کرد. پلتفرم مذکور اخیرا از مرز ۵ میلیون کاربر گذشته است و علاقه به ترید رمز ارز را در سال ۲۰۲۰ تجدید کرده است.

اپلیکیشن این صرافی برای کاربران جدید بسیار جذاب است و دارای نما‌های خاصی است. مثلا یکی از این نما‌ها به کاربران اجازه می‌دهد که مالیات خود را به صورت بیت کوین پرداخت کنند. این پلتفرم قصد دارد که پایگاه کاربری خود را از طریق ایردراپ توسعه دهد و به کاربران کریپتو برای شرکت در این فضا پاداش دهد.

نظر شما چیست؟ برنامه بخشش Crypto.com به نظر شما چگونه است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42671
دکمه بازگشت به بالا