ایستگاه خبر

صرافی Crypto.com خرید رمزارز با Google Pay را فعال کرد!

اپلیکیشن صرافی رمزارزی Crypto.com در حال راه‌اندازی یک ویژگی خرید درون برنامه‌ای با Google Pay است که به مشتریان امکان می‌دهد با استفاده از کارت اعتباری/ دبیت کارت خود مستقیماً از برنامه، ارز دیجیتال خریداری کنند.

این ویژگی هفته آینده فعال می‌شود، و خریدهای درون برنامه‌ای را برای میلیون‌ها نفر با حساب‌های Google Pay در دسترس قرار می‌دهد. مشتریانی که از این ویژگی استفاده می‌کنند، از خرید سریع و ایمن رمزارزها لذت خواهند برد. با این ویژگی کاربران می‌توانند به راحتی موجودی کیف پول خود را مستقیماً از برنامه بررسی کنند.

با Google Pay کریپتو بخرید

Google Pay یک گزینه پرداخت سریع و ساده از طریق تلفن همراه ارائه می‌دهد که در چندین دستگاه از جمله تلفن‌های اندرویدی، ساعت‌ها و تبلت‌ها قابل دسترسی است. برای استفاده از ویژگی خرید درون‌برنامه‌ایِ ارزهای دیجیتال، مشتری باید ابتدا کارت اعتباری /دبیت کارت خود را به حساب Google Pay متصل کند.

پس از راه‌اندازی، تنها چیزی که فرد نیاز دارد یک پیمایش ساده در رابط برنامه Crypto.com است تا به راحتی هر یک از سکه‌های پشتیبانی‌شده را خریداری کند.

صرافی Crypto.com از بیش از ۲۵۰ سکه از جمله بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و توکن بومی CRO پشتیبانی می‌کند.

برای خرید و پرداخت با Google Pay، به صفحه معاملات در برنامه Crypto.com بروید و برای خرید جست‌و جو کنید، سکه‌ای را که می‌خواهید بخرید انتخاب کنید و Google Pay را به عنوان روش پرداخت اضافه کنید. برای تکمیل تراکنش، کادر را علامت بزنید و تأیید کنید، آسان و سریع!

برنامه صرافی Crypto.com در فروشگاه اپل و گوگل پلی در دسترس است و بیش از ۱۰ میلیون مشتری دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: ربات‌ معاملاتی ارز دیجیتال چیست؟ (Trading Bots)

 

Source

https://coiniran.com/?p=57533
دکمه بازگشت به بالا