ایستگاه خبر

Isatech می‌خواهد با توکن‌هایش جت شخصی رئیس جمهوری مکزیک را خریداری کند

یک صرافی مکزیکی رمز ارزها به نام Isatech می‌خواهد با استفاده از توکنهایش هواپیمایی شخصی رئیس‌جمهوری مکزیک را خریداری کند.

به گزارش خبرگزاری بیتکوینیست، صرافی مکزیکی Isatech می‌خواهد با پرداخت معادل 130 میلیون دلار از توکن‌هایش، یک قطعه زمین بزرگ و چند دارایی دیگر جت شخصی رئیس جمهور مکزیک را خریداری کند.

اگر پروژه خریداری هواپیمای شرکت Isatech موفقیت آمیز باشد، دولت مکزیک در ازای واگذاری جت مخصوص رئیس جمهوری خود میلیون‌ها دلار توکن AMX و چیزی بین 1400 و 2400 هکتار زمین مسطح در Baja California کسب خواهد کرد.

در سال 2008 شرکت Isatech با پرداخت 2.8 میلیون دلار از توکن‌های خود زمینی 1400 هکتاری در Baja California خریداری کرده بود. اکنون اما آنها میخواهند با پرداخت 130 میلیون دلار توکن و 8 میلیون دلار زمین جت شخصی رئیس جمهور مکزیک را خریداری کنند.

این شرکت می‌خواهد از این هواپیما که یک بوئینگ 787 است برای جابه جایی افراد مهم وشرکای تجاری خارجی خود استفاده کند. آنها همچنین می‌خواهند یک هلیکوپتر از نیروی دریایی و یک هواپیمای کوچک دیگر نیز خریداری کنند.

گفتنی است که آندرس مانوئل لوپز رئیس جمهور مکزیک سال پیش اعلام کرده بود که هواپیمای شخصی اش برای فروش است. تاکنون کسی در این مزایده شرکت نکرده است. پیش بینی می‌شود که شانس Isatech برای پیروزی در این مزایده زیاد است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا