ایستگاه خبر

کریپتو و وال استریت در کنار هم کار خواهند کرد

رمزارزها و بلاک‌چین وارد جریان غالب جهانی شده‌اند و این موضوع بر کسی پوشیده نیست. بیت‌کوین تبدیل به موضوعی برای بحث و تبادل‌نظر بین متخصصان مالی شده است و این فضا همچنین شاهد ورود بسیاری از سرمایه‌گذاران سازمانی در دوره‌های اخیر بوده است.

در حقیقت، بسیاری از مؤسسات بزرگ مالی مانند JP Morgan نیز با پلتفرم‌های بلاک‌چین مختص به خود وارد بازار شده‌اند. JP Morgan در سال ۲۰۱۵ مرکز عالی بلاک‌چین (BCOE) خود را برای کمک به توسعه راه‌حل‌های بلاک‌چین به راه انداخت.

چانگ‌پنگ ژائو، مدیر عامل شرکت باینانس (Binance) در مصاحبه‌ی اخیر خود خاطرنشان کرد، تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران سازمانی با وجود عدم اطمینان نظارتی پیرامون صنعت ارزهای دیجیتال، مایلند وارد این حوزه شوند. با این حال، یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که برای سرمایه‌گذاران سازمانی مانع ایجاد می‌کند مقررات و نوسانات زیاد ارزهای دیجیتال است.

تون ویز، تحلیلگر حوزه رمزارزها و تاجر سابق وال‌استریت، تصریح کرده بود که تعداد زیادی از سازمان‌ها به دنبال خرید بیت‌کوین برای سرمایه‌گذاری بلندمدت هستند، و افزود که سرمایه‌گذاران سازمانی فقط و فقط باید جذب بیت‌کوین شوند.

کاترین کولی، مدیر باینانس آمریکا، اخیراً در یک مصاحبه اظهار داشت که کریپتو و وال استریت در سال‌های پیش‌رو در کنار یکدیگر کار خواهند کرد. او گفت: «من نگران معامله‌گران سنتی و زیرساخت‌های سنتی بانکی هستم. زیرا کشش مردم به سمت تکنولوژی‌های پیشرو یا چیزهایی هماهنگ‌تر با زندگی کنونی‌شان مشهود است و به نظر من کریپتو راه حل این مسأله‌ است.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=37774
دکمه بازگشت به بالا