ایستگاه خبر

نگاهی به آنچه که اخیرا در دادگاه در مورد ورشکستگی Cred گذشت!!

Cred یک پلتفرم وامدهی کریپتویی است که هنوز هم علیرغم اینکه به سوی ورشکستگی می‌رود، کنترل کسب و کار خود را در دست دارد. در جلسه دادگاهی که روز جمعه ارتباط با ورشکستگی Cred برگزار شد، قاضی پرونده پیشنهاد انتصاب متولی فصل ۱۱ را برای نظارت بر تغییر ساختار Cred رد کرد.

قاضی پرونده در قانوتی که وضع کرد، هشدار داد که اگر سهامدارانی مانند دن شات (Dan Schatt) و لو هوا (Lu Hua) تلاش کنند که گرانت لیون (Grant Lyon) عضو هیات مدیره را اخراج کنند، دادگاه پادرمیانی خواهد کرد و یک متولی را برای نظارت بر ورشکستگی تعیین می‌کند. گرانت لیون مسئول تغییر ساختار Cred است.

هنوز مدرکی وجود ندارد که نشان دهد کسی در این پلتفرم مرتکب خطایی شده باشد. البته کسی هم بر این باور نیست که این شرکت کارش را به خوبی انجام داده است و نمونه خوبی برای مکاتب تجاری بوده است. Cred برداشتی‌ها و واریزی‌ها را در اکتبر به حالت تعلیق درآورد و در ماه نوامبر اعلام ورشکستگی کرد. بسیاری از کارمندان قبلی این شرکت معتقدند که پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ این شرکت به بیان کل ماجرا نمی‌پردازد.

پیشنهاد انتصاب متولی فصل ۱۱ توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در ارتباط با ورشکستگی Cred مطرح شد. زمانی که پیشنهاد وزارت دادگستری رد شد، قاضی این پرونده در مورد سوء‌مدیریت Cred اظهار نظر کرد. قاضی پرونده قبل از اینکه تصمیم بگیرد که متولی فصل ۱۱ را وارد لیست نکند، ابراز داشت که شکی در ذهن او نیست که رفتار‌هایی ناصادقانه در این میان روی داده است.

قاضی تصمیم گرفت که اقدام در مورد پرونده را به تاخیر بیندازد و به یک بستانکار اجازه دهد که کریپتوی خود را بازیابی کند. این اقدام توسط UpgradeYa پرونده شده بود که یک شرکت سرمایه‌گذاری است که در برنامه وامگیری Cred شرکت کرده است. این شرکت قصد داشت که ۴۷۸.۱۷ بیت کوین را به عنوان وثیقه نزد Cred قرار دهد و یک وام ۲ میلیون دلاری دریافت کند. UpgradeYa اینک معتقد است که باید اجازه دسترسی به بیت کوین‌های خود را داشته باشد. حکم قاضی این پرونده در این رابطه مشخص خواهد کرد که سخن معروف “نداشتن کلید‌های خصوصی به منزله نداشتن کوین‌هاست” تا چه اندازه درست از آب درخواهد آمد. نظر شما در مورد ورشکستگی Cred چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42675
دکمه بازگشت به بالا