ایستگاه خبر

شاخص‌های تحلیل تکنیکال از وقوع یک اصلاح قیمت نسبتا بزرگ برای Cosmos خبر می‌دهند

طبق شواهد موجود Cosmos (کازماس) درشرف ازدست دادن سطح حمایت مهم فعلی و ریزش قیمتی بزرگی قرار داد. این نگرش منفی‌گرایانه برای توکن‌ ATOM همچنین توسط شاخص تحلیل تکنیکال آن و یک الگوی روند خرسی که در بازه‌ی ۱۲ ساعته نمودار قیمتی شکل‌گرفته است، تائید شده است.

Cosmos به‌احتمال زیاد دچار عقب‌نشینی می‌شود

با پدیدارشدن سیگنال‌های خرسی متعدد، احتمال این وجود دارد که کازماس در اواخر هفته‌ی جاری با افت قیمتی مواجه شود. قیمت توکن تعامل شبکه‌ای ATOM در هفته‌ی گذشته با افزایش مطلوبی مواجه شد و از ۲۴ام فوریه بیش از ۶۰ درصد رشد کرده است. اما درحال حاضر به‌نظر می‌رسد که Cosmos برای کسب سود بیشتر ناگزیر است تا یک اصلاح قیمتی شدید را تجربه کند.

شاخص متوالی Tom DeMark که به‌اختصار TD نام دارد به این نگرش خرسی و بدبینانه اعتبار دوچندانی بخشیده است. این شاخص یک دسته‌ی ۹تایی از شمع‌های سبز را به نمودار ۱۲ ساعته‌ی ATOM افزوده است که بیانگر سیگنال فروش بازار است. افزایش فشار فروش می‌تواند به شکل‌گیری روند خرسی کمک کرده و به اصلاح‌ قیمتی منجر شود که بین ۱ تا ۴ شمع تداوم داشته باشد.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال از وقوع یک اصلاح قیمت نسبتا بزرگ برای Cosmos خبر می‌دهند

علی‌رغم شاخص‌ها و پیش‌بینی‌های خرسی موجود، باید درنظر داشت که Cosmos همچنان شانس این را دارد تا تئوری‌های موجود را خنثی و حتی باطل نماید.

شاخص فیبوناچی که کف و سقف قیمتی ATOM را در ۲۴ فوریه و ۴ مارس به‌ترتیب ۲۱.۵۰ و ۳۴.۷۰ دلار پیش‌بینی کرده بود؛ گویای آن است که اگر یک شمع قیمتی در بازه‌ی ۱۲ ساعته بالاتر از ۳۴.۷۰ دلار بسته شود ATOM را به سطوح قیمتی بالاتری سوق می‌دهد. براساس این تئوری قیمت هرواحد از این دارایی دیجیتال می‌تواند بین ۳۸ تا ۴۰ دلار جهش داشته باشد.

در زمان نگارش این خبر قیمت هرواحد از توکن ATOM برابر ۳۰.۴۳ دلار و ارزش کل بازار آن ۸,۶۹۴,۱۵۸,۳۴۶ دلار بوده است.

پیشنهاد مطالعه: همه‌چیز درباره پروژه کاسموس (Cosmos) و توکن Atom

Source

https://coiniran.com/?p=50074
دکمه بازگشت به بالا